PonukaTopovať

2 izbový byt s garážou v Lučenci na predaj - EYB8457

89 000 €


Lučenec
Pridané: 04. 02. 2024

ID: 125-112-VETOE
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2 izbový zrekonštruovaný byt v centre Lučenca. Byt má podlahovú plochu 54 m2 a nachádza na 1. poschodí tehlového bytového domu so štyrmi bytovými jednotkami. Predáva sa spolu s garážou, záhradkou a v prípade záujmu aj so zariadením, ktoré sa v byte nachádza. Byt je pekne presvetlený , veľmi príjemný. V spálni sa nachádza velké francúzske okno. Orientácia bytu je južná a severná. Byt pozostáva z dvoch obytných miestností, príslušenstvo tvorí vstupná chodba, kuchyňa , jedálenský kút, špajza, kúpeľňa a pivnica v suteréne byt.domu.
Rekonštrukcia bytu prebehla v r. 2020 a zahŕňala výmenu okien, podláh, nové stierky, strop a menšiu zmenu dispozičného riešenia. Kuchyňa a kúpeľňa je zrekonštruovaná čiastočne. V byte sú nové ekektrické vedenia, ističe a elektrické kúrenie. Plyn, zavedený v byte sa využíva na varenie a ohrev vody.
Voda je zavedenà z vlastnej studne , ktorá je na dvore a je kapacitne vždy postačujúca .Kanalizácia je mestská .
Bytový dom sa nachádza v uzavretom areáli. Každý z majiteľov bytov disponuje garážou a je tu dostatok parkovacích miest. Záhradky okolo bytov sú vo vlastníctve majiteľov a je tu aj pekné vonkajšie posedenie .
Správcom bytu je SPOOl . Režijné náklady sú nízke . Byt je v osobnom vlastnívtve.


Cena : 89 000 Eur ( zahŕňa cenu bytu , garáže , záhrady a zariadenia bytu podľa záujmu).

CENA

89 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB8457