PonukaTopovať

3-IZBOVÝ BYT exluzívne na predaj znížená cena - EZA9484

65 000 €


Poltár
Pridané: 13. 05. 2024

ID:N022-113-JOZIE
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Poltári po čiastočnej rekonštrukcii v rámci ,ktorej bolo urobené ústredné kúrenie s vlastným plynovým kotlom . Ostatný pôvodný stav bytu je možné realizovať podľa vlastných predstáv a možností. Byt je súčasťou 6 bytového domu a nachádza sa na druhom poschodí v pokojnej lokalite mesta s množstvom zelene v susedstve s príjemnými ľuďmi. Výmera bytu je 72 m2 a k bytu je k dispozícii aj pivnica nachádzajúca sa v prízemí. Hlavná výhoda bytu spočíva v nízkych nákladoch na kúrenie a ohrev TUV , ktoré si môžete sami regulovať.Byt je voľný a je bez tiarch ihneď k dispozícii. Cena bytu :65000 Eur.Doporučujeme osobnú obhliadku.
Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy tejto nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.
Ponúknite Vašu nehnuteľnosť na predaj, ak uvažujete o jej predaji.Ozvite sa mi a určite sa dohodneme mám , resp. viem rýchlo nájsť záujemcov , ktorí čakajú možno práve na Vašu nehnuteľnosť. Tiež uvítam typy na predaj a kúpu akýchkoľvek nehnuteľností za typ sa dobre a seriózne odmením!! Kontaktujte ma vopred vďaka .

CENA

65 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9484