PonukaTopovať

4 izbové RD v uzavretom súkromnom areáli

179 000 €


Jelka
Pridané: 11. 08. 2021

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichom a uzatvorenom súkromnom areáli, kde majú vjazd iba vlastníci.
Nízkoenergetické domy budú postavené z tehál, zateplené EPS s klasickou strechou.
Dispozícia domu:
-Vstupná chodba
-WC
-Samostatná kúpeľňa
-2x izba
-Spáľňa
-Obývacia izba spojená s kuchyňou
-Šatník
-Špajza

Domy budú napojené na vodu, elektrinu a kanalizáciu. Možnosť optickej prípojky na internet. Podlahové vykurovanie bude zabezpečovať tepelné čerpadlo, teplú vodu bojler.
Jedná sa o súkromnú ulicu, kde vjazd bude zabezpečený rampou, pozemky budú oplotené. Každý majiteľ bude mať podiel na prístupovej ceste. V lokalite bude určený správca celého areálu. K dispozícii budú 3 parkovacie miesta pre každý dom.

Jedná sa o veľmi tichú lokalitu v blízkosti Malého Dunaja, so športovými možnosťami, priestormi na rekreáciu, splavy, prechádzky atd.
50m od lokality nachádza park ktorý sa bude rekonštruovať a vznikne nový park s work-out ihriskom.
100m sa nachádza autobusová zastávka s priamym spojením do Bratislavy.

Termín dokončenia je koniec roka 2021.

Cena 179 000 € za holodom, s možnosťou dokončenia na kľúč

Obec Jelka sa nachádza v podunajskom regióne na severnom brehu Malého Dunaja v okrese Galanta (Trnavský samosprávny kraj). Od Bratislavy je obec vzdialená cca. 30 km (asi 35 min.), od mesta Senec cca. 15 km (asi 20 min.). V blízkosti sa nachádza historický Vodný mlyn a obytný a voľnočasový komplex Green Resort v obci Hrubá Borša, ktorý je vzdialený 4 km. V okruhu cca. 20 km sa nachádza železničná stanica, letisko M. R. Štefánika v Bratislave je vzdialené cca. 35 km.

Obec má výbornú občiansku vybavenosť, potraviny, kvetinárstvo, ihrisko pre deti, futbalové ihrisko, reštaurácie, kaderníctvo, solárium. Je tu množstvo možností kultúrneho a športového vyžitia, verejnosťou často využívaná lokalita na splav a relax.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv a vybavenie hypotekárneho úveru.

CENA

179 000 €


Finanzpartner reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0950 103 136

ID EVB3911