PonukaTopovať

4-izbový byt v Piešťanoch za super Cenu.. - EXB4095

115 000 €


Piešťany
Pridané: 04. 05. 2023

Trnava Reality s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení klientov na predaj 4-izbový byt na ulici A.Hlinku .Ak hľadáte byt pre rodinu vo vyhľadávanej lokalite Piešťan ktorý si prispôsobíte podľa seba a za dobrú cenu/ možno to bude ten Váš.../
K bytu prislúcha pivničný priestor na 1posch./ byty nemajú pivnice/. Rozloha bytu je 66,5 m2 a nachádza sa na prízemí. trojposchodového obytného domu bez výťahu. Bytový dom prešiel rekonštrukciou r.2010/ zateplenie a strecha bytového domu/ r.2018 výmena rozvodov v stupačkách/. Vchodové dvere sú vymenené a majú otváranie cez čip, alebo cez elektronického vrátnika..
Byt je po kúpe okamžite voľný..

Dispozícia bytu bytu:
-vstupná chodba
- kúpeľna s WC,/vaňa/
- hosťovská izba
- obývacia izba s prechodom do menšej izby
- kuchyňa
- spálňa
-.byt nemá balkón

Byt je v pôvodnom stave, je vhodný na rekonštrukciu a prispôsobenie si bytu vlastným predstavám. V izbách sú drevenné parkety, na chodbe a v kuchyni je linoleum, radiatory sú liatinové s termoregulačnými ventilmi a meračmi spotreby.


VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: VYHĹADÁVANÁ LOKALITA, VEĽA ZELENE NA DOSAH, RÝCHLY PRÍSTUP NA DIALNICU, PARKOVACIE STÁTIE PRED OBYTNÝM DOMOM,BLÍZKO ŽELEZNIČNEJ A AUTOBUSOVEJ STANICE a TAKTIEŽ NÁKUPNÝCH CENTIER /LIDL,KOCKA,PRIOR/,CELKOVÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ.
CENTRUM PIEŠTAN NA PEŠO 10MIN. V OKOLÍ BYTOVEHO DOMU JE VYSADENÁ ZELEŇ.

Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne: zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra.
Radi Vám zabezpečíme znalecký posudok zdarma hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej spoločnosti
Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky poprípade mailom.

TRNAVA REALITY, s. r. o.
trnavareality.sk
0949 142870

CENA

115 000 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EXB4095