PonukaTopovať

7 1-izbový Rodinný dom v obci Vydrany (okres Dunajská Streda) F004-12-PEFU - EXA3118

275 000 €


Vydrany
Pridané: 27. 01. 2023

F004-12-PEFU
Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj 7 1 izbový rodinný dom v obci Vydrany. Ide o samostatne stojací rodinný dom, ktorý je čiastočne podpivičený (veľkosť pivnce je cca 12m2) s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím so sedlovou strechou. Dom je napojený na kanalizáciu, verejnú elektrickú sieť, vodovodnú prípojku. Vykurovanie rodinného domu je pomocou plynového kotla pomocou radiátorov v jednotlivých miestnostiach. V roku 2009 prebehla rekonštrukcia RD, ktorá pozostávala z výmeny okien, vstupných dverí, novej povrchovej úpravy, novej vnútornej povrchovej úpravy, nových podlahách,výmene elektroinštalácie, úpravy rozvodov vody. Zároveň v roku 2013 sa uskutočnila nadstavba rodinného domu, keď sa vybudovalo nové obytné podkrovie s novou strechou.Krytinu strechy tvorí ľahká pozinkovaná krytina. Obytné podkrovie je podbité SDK doskami a opatrené tepelnou izoláciou.
Z hľadiska dispozície je delený na dva funkčné celky. Na dennú časť nachádzajúcu sa na prízemí a na nočnú časť nachádzajúcu sa v podkroví.
Na 1.PP. sa nachádza: sklad - pivnica
Na 1.NP. sa nachádza: chodba, obývacia izba, 2x izba, šatník, kuchyňa, kúpelňa, WC, schodisko
Na 2.NP / podkroví /: 4 x izba, kúpeľňa, šatník, balkóny
Z rodinného domu cez krytú terasu sa dostaneme do vedľajšej budovy vo výmere 34m2, ktorá je rekonštruovaná a prerobená na obytnú miestnosť s kúpeľňou. K rodinnému domu ďalej prislúcha novopostavený dvojgaráž, ktorá je sytuovaná priamo na ulicu.

Ak Vás táto ponuka zaujala, srdečne Vás pozývam na obhliadku.
V prípade potreby pomôžem s vybavením hypotekárneho, spotrebného ako aj stavebného úveru. Zabezpečím potrebné zmluvy, znalecké posudky a iné podklady.

Cena 275 000 €
Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom.

Mobil: 0950 103 136
mail: peter.furi@fpreality.sk

CENA

275 000 €


Finanzpartner reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID EXA3118