PredajTopovať

Bývanie aj podnikanie - vynikajúca voľba v peknom prostredí - 68VbndVAnrky

115 000 €

-16%

Piešťany
Pridané: 08. 05. 2024

Č. 5194
- výhradný predaj 16-ročného tehlového nebytového priestoru – apartmánu s 2 x parkovacím vonkajším miestom v blízkosti rieky Váh – ulica Waltariho, Piešťany v polyfunkčnom dome Makabea. Polyfukčný dom je zateplený, okolie upravené zeleňou, výborný celoročný prístup.

Nebytový priestor/apartmán je osadený v krásnom zelenom prostredí vhodného na relax – blízkosť nábrežia rieky Váh a jazera Sĺňava – vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh, bežkovanie, blízkosť cyklotrasy s kolokruhom 12 km okolo jazera, s dobrým prístupom na kúpeľný ostrov s možnosťou wellnesu, zrkadliska, bahnových procedúr ale aj golfového vyžitia.

Nebytový priestor/apartmán je situovaný na 1. poschodí, rozloha – 48,83 m2, pozostáva zo vstupnej chodby, 2 miestností, ktoré sú rozdelené sklenou stenou, kuchynskym kútom a samostatnou toaletou. Orientácia – západná. Nie je balkón.
Vykurovanie a chladenie/klimatizácia - tepelným čerpadlom švédskej výroby, vlastný elektromer aj vodomer, optické káble.

Štandard – vstupné bezpečnostné dvere zn. Sherlock, plastové okná s hliníkovými interiérovými žalúziami, podlahy – betónové – teraz koberce, sádrokartónové stropy s kancelárskym osvetlením, bezpečnostný alarm.
Možnosť vytvorenia kúpeľne so sprchovacím kútom – ideálne na prenájmy.
Mesačné náklady za všetky energie – 150, - eur, mesačné poplatky správcovi vrátane upratovania spoloč. priestorov vo výške 50, - eur, ročná daň z nehnuteľnosti 150, - eur.
Nebytový priestor je možné užívať na administrativu či sídlo firmy, ale aj na bývanie či prenajímanie – vhodná investičná príležitosť. ECB – typ C.

Údaje na tejto webovej stránke majú informatívny charakter a môžu sa zmeniť.
Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti.

Cena za jedno vonkajšie parkovacie státie o rozlohe 7 m2 10.000, - eur.

Cena za priestor/apartmán: 115.000, - eur

CENA-16%

115 000 €


Pallas Real s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Pallas Real plus. s.r.o.

Hlavné sídlo:

Winterova 24

Adresa podnikania:

Piešťany

IČO:

52300650

Tel.:

0915755159

Email:

realpallas@gmail.com

Web:

www.realpallas.sk


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID 68VbndVAnrky