PonukaTopovať

CHALUPA A RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM, BÁTKA - PREDAJ / VÝMENA - EYB8427

75 000 €


Bátka
Pridané: 03. 02. 2024

ID:152-12-ANOE
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj zachovalú typickú chalupu a jednopodlažný rodinný dom na jednom pozemku s celkovou rozlohou 2787m², s veľmi úrodnou záhradou. Súčasťou domu je aj letná kuchynka, garáž, hospodárska budova a fóliovník.

CHALUPA má úžitkovú plochu 178m2, je v zachovalom stave, bola vymenená strecha aj odkvapové rúry. Pozostáva z 2 vchodov, 1. vchod vedie do prednej časti chalupy, ktorá pozostáva z 3 miestností, komory a chodby. 2. vchod je v zadnej časti chalupy a ten vedie do jednej veľkej samostatnej miestnosti. V chalupe je zavedená elektrika.

JEDNOPODLAŽNÝ DOM má úžitkovú plochu 176m2, pozostáva z kuchyne, 4 izieb, 2 kúpeľní, 2 špajzí, technickej miestnosti, balkónu a terasy.
V dome je zavedená elektrika 230/380V, obecný vodovod, kanalizácia je riešená žumpou, avšak k dispozícii je aj obecná kanalizácia, na ktorú je možné sa napojiť.

Oba domy sú v pôvodnom stave a vyžadujú si rekonštrukciu. Dom si vyžaduje okamžitú výmenu strechy.

Na pozemku sú aj 2 studne, jedna je situovaná na nádvorí medzi domami a druhá v záhrade. Kúrenie v dome je riešené radiátormi vyhrievanými kotlom na pevné palivo.

V obci sa nachádza základná škola s materskou školou, novovybudovaný park s detským ihriskom, pekáreň s predajňou, potraviny, predajňa stavebného materiálu, kaderníctvo, pizzeria, pošta, čerpacia stanica, pneuservis, rozličný tovar a drogéria, autobazár, futbalové ihrisko, úrad práce, samostatné ambulancie praktického lekára pre deti a dorast, gynekologická ambulancia, lekárne a výdajne liekov, katolícky aj reformovaný kostol. Domy sa nachádzajú v odľahlej časti dediny s výbornými susedmi. Do Rimavskej Soboty sa dostanete autom po rýchlostnej ceste cca za 13 minút. Srdečne Vás pozývam na obhliadku.

Cena 75 000 € MOŽNÁ JE AJ VÝMENA. Na nehnuteľnostiach neviazne žiadna ťarcha, financovanie je možné aj na úver.

Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností.
NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

75 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB8427