PonukaTopovať

Dvoj izbový byt-predaj - EZA9482

63 000 €


Lučenec
Pridané: 13. 05. 2024

ID:N016-112-JOZIE 3D obhliadku si viete pozrieť na: my.matterport.com/show/?m=d1AH19Cbthq (vložte link do prehliadača)

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa vo vchode č.4 na druhom poschodí bytového domu na námestí Artézskych Prameňov v Lučenci naďaleko športovej haly. Podlahová-úžitková plocha bytu je 70,88 m2 a jeho dispozičné riešenie je nasledovné : Predsieň 4,94 m2
Spálňa 17,31 m2 Obývacia izba 25,93 m2 Kuchyňa jedaleň 16,99 m2
Kúpelňa 3,83 m2 WC 1,88 m2
Byt je zrekonštruovaný v miestnostiach je položená nová plávajúca podlaha v predsieni a kúpelni je nová dlažba a nové keramické obklady . V celom byte boli urobené nové omietky. Okná sú tiež nové v plastovom prevedení .Kúrenie je ústredné zabezpečené elektro-kotlom umiestneným v prízemí bytového domu. Ohrev teplej vody je zabezpečený el. bojlerom umiestneným v kúpelni .Byt má vlastné meranie spotreby elektrickej energie ,spotreby vody a je do neho vyvedený koaxiálny kábel na pripojenie televízneho signálu .V prízemí bytového domu sú k dispozícii spoločné nebytové priestory možné využívať na odkladanie potrebných vecí. Byt je prázdny a je ihneď k dispozícii.. Je v osobnom vlastníctve a je bez tiarch. V prízemí bytového domu sa nachádzajú nebytové priestory a garáže , ktoré je možnosť prikúpiť si k bytu. V prípade záujmu sa bližšie detaily dohodnú na osobnom stretnutí po obhliadke. Bytový dom ,ktorého súčasťou je tento byt nemá výťah. Byt sa nachádza blízko centra mesta, takže občianska vybavenosť je samozrejmosťou . Treba to vidieť. Tešíme sa na stretnutie na obhliadke tejto nehnuteľnosti. Cena bytu je 63 000 €. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.
Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy tejto nehnuteľností.

CENA

63 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9482