PonukaTopovať

Dvoj izbový byt s terasou - EZA9481

66 000 €


Lučenec
Pridané: 13. 05. 2024

ID:N012-112-JOZIE 3D obhliadku si viete pozrieť na: my.matterport.com/show/?m=ZVHtEZHYLii /vložte link do prehliadača/
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na druhom poschodí bytového domu na námestí Artézskych Prameňov č 4423 v Lučenci. Podlahová-úžitková plocha bytu je 61,58 m2 , ale bytu prislúcha aj terasa veľká terasa umožňujúca mnoho stranné využitie podľa Vašich záujmov, potrieb a predstáv o dostatočnej ploche 21,50 m2 a veľmi dobrej orientácii z pohľadu jej užívania. Na terasu je možný vstup z jednej miestností bytu. Dispozičné riešenie bytu je nasledovné :
predsieň 6,72 m2
Obývacia izba 18,20 m2
Špajza 3,51 m2
Kuchyňa a jedáleň 11,35 m2
Spálňa 16,76 m2
Sprcha WC 5,04 m2
vonkajšia krytá terasa 21,50 m2
Celková využiteľná plocha bytu s terasou je 83,08 m2
Byt je zrekonštruovaný v obývacej miestnosti je položená nová plávajúca podlaha v kúpelni sú nové keramické obklady a nová sanita. Osadené sú nové plastové okná a urobené nové stierky. Kúrenie je ústredné zabezpečené elektro-kotlom umiestneným v prízemí bytového domu. Ohrev teplej vody je zabezpečený el. bojlerom umiestneným v kúpelni .Byt má vlastné meranie spotreby elektrickej energie a spotreby vody.V prízemí bytového domu sú k dispozícii spoločné nebytové priestory možné využívať na odkladanie potrebných vecí. Byt je okamžite po kúpe k dispozícii predáva sa prázdny v stave v akom sa momentálne nachádza. Je v osobnom vlastníctve a je bez tiarch. V prízemí bytového domu sa nachádzajú nebytové priestory a garáže , ktoré je možnosť prikúpiť si k bytu bližšie detaily sa môžu dohodnúť na osobnom stretnutí po obhliadke. Je to treba vidieť ! Cena 66000 €
Ponúknite Vašu nehnuteľnosť na predaj ak uvažujete o jej predaji ozvite sa mi a určite sa dohodneme mám , resp. viem rýchlo nájsť záujemcov , ktorí čakajú možno práve na Vašu nehnuteľnosť. Tiež uvítam typy na predaj a kúpu akýchkoľvek nehnuteľností za typ sa dobre a seriózne odmením!! Kontaktujte ma vopred vďaka .
Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

66 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9481