PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 501 m2 Zohor - iba u nás - kAdWNBPlRWgV

96 000 €


Bratislavský kraj
Pridané: 04. 07. 2024

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok na liste vlastníctva vedený ako orná pôda v obci Zohor v zastavanom území obce v tichej novovybudovanej príjemnej lokalite neďaleko centra obce. Celková rozloha pozemku je 452 m2 so šírkou cca 21 m, spolu s pozemkom sa predáva aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste v rozlohe 49,33 m2.

K pozemku vedie obecná prístupová komunikácia a súkromná spevnená komunikácia určená na vstup na pozemok. Pozemok je oplotený, prípojky elektriny, vody a kanalizácie sú na pozemku, napojenie na siete budú dobudované.

Podľa územného plánu obce je pozemok určený na výstavbu rodinného domu, koeficient zastavanosti je 0,35, maximálna podlažnosť 2 nadzemné podlažia plus podkrovie.

K pozemku je vypracovaný projekt štvorizbového rodinného domu typu bungalov s podlahovou plochou 106,30 m2 a terasou cca 16,5 m2 a parkovacími miestami pre tri auta. Projekt domu je súčasťou kúpnej ceny.

Obec Zohor, nachádzajúca sa cca 30 km od Bratislavy a 18 km od Malaciek, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – škola, škôlka, supermarkety Terno, coop jednota, lekáreň, reštaurácie a ďalšie služby. Voľný čas môžu obyvatelia obce tráviť v novozrekonštruovanom multifunkčnom areáli, ktorý je určený nielen športovým nadšencom, ale je tiež miestom oddychu a stretávania sa so susedmi a priateľmi. V rámci areálu je vybudovaná ľadová plocha, tenisové kurty, futbalové ihrisko, detské a multifunkčné ihrisko, in-line dráha. V obci nechýba ani bohatý kultúrny a spoločenský program. Výhodou je aj jednoduchá doprava do okolitých miest, či už autom, autobusom alebo vlakom. A každý milovník prírody ocení turistické chodníčky v okolí obce.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 784 757 alebo na katarinaparsova@haloreality.sk. ID ponuky: MA-63896.

Cena za nehnuteľnosť je Konečná, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

V prípade, že potrebujete najskôr predať vašu nehnuteľnosť, nechajte nám kontakt a my vám pomôžeme vymeniť terajšie bývanie za nové.

U nás máte istotu: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 Nehnuteľností
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom Združenia realitných kancelárií slovenska - zrks
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým Dôverujú tisíce predávajúcich po celom slovensku - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

96 000 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO: 46565701

IČ DPH: SK2023453828


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID kAdWNBPlRWgV