PonukaTopovať

HALO reality - Predaj, rodinný dom Modrany, vhodný aj na chalupárčenie - EXKLUZÍ - EZA9873

46 500 €


Modrany
Pridané: 15. 05. 2024

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v údolí Modrianskeho potoka v obci Modrany na rovinatom pozemku o rozlohe 2207 m2. Starostlivo udržiavaný domček postavený z hliny, s úžasnou vidieckou atmosférou, ponúka zdravé prostredie, samostatnosť a udržateľnosť.
Šarm a atmosféra tradičného vidieckeho bývania, v tomto dome vás vtiahne do čias minulých, kedy jednoduchosť a pohoda vytvárali základ rodinného života a ponúka útočisko pred rušným svetom.


DISPOZÍCIA:
Domček má tradičnú a pohodlnú dispozíciu, s priamym vstupom do kuchyne, čo vytvára útulnú a domácku atmosféru. Z kuchyne vedie vstup do dvoch izieb, pričom jedna je situovaná na pravej strane a druhá na ľavej strane, z ktorej je prístup do letnej kuchyne, kúpeľne a toalety. Výhodou je aj prítomnosť letnej kuchynky so samostatným vstupom z dvora, čo umožňuje príjemné grilovanie a prípravu jedál aj počas teplých letných dní bez toho, aby ste museli vchádzať do hlavného obytného priestoru. Kuchyňa je vybavená pieckou, ktorá slúži nielen na vykurovanie domu, ale aj na tradičnú prípravu jedál, čo pridáva domu originalitu a nostalgický nádych starých časov.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Rodinný dom postavený z prírodného materiálu, bez použitia chemikálií a umelých látok, je suchý, udržiavaný.
Prešiel menšou, ale zásadnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa výmenu latovania krovu, nové odkvapy a žľaby, výmenu okien a vchodových dverí, vonkajšie žalúzie, novú fasádu.
Na dvore a v záhrade sú dve prstencové 5 až 7 m hlboké studne.


TECHNICKÝ STAV:
Vo všetkých miestnostiach sú betónové podlahy pokryté PVC. V celom dome, okrem jednej izby, sú plastové okná s vonkajším roletami, vchodové dvere sú plastové. Kúrenie je riešené kachľami na tuhé palivo, pieckou a plynovými gamatkami. TÚV je zabezpečené elektrickým bojlerom.

INŽINIERSKE SIETE:
Rodinný dom je napojený na vodovodnú, plynovú, elektrickú prípojku. Splašková voda je vedená do novej betónovej žumpy.

VÝHODY:
Najväčšou prednosťou tejto nehnuteľnosti je jej stav, materiál, z ktorého je postavený, umiestnenie v pokojnej obci na juhu Slovenska s najvyššími letnými teplotami, výbornou úrodnou pôdou, s dostatkom vody.
Hlinené domy sú energeticky účinnejšie ako tradičné domy, pretože hlinené steny majú vysokú tepelnú akumulačnú schopnosť, ktorá pomáha udržiavať stabilnú teplotu v interiéri. To znamená, že v zime sa dom ľahšie zohrieva a v lete udržuje chlad.


LOKALITA:
Obec Modrany patrí medzi vinárske obce. Každoročne sa tu koná Gastro – Vínne korzo, ktoré je baštou vínnej kultúry obce Modrany. Nachádzajú sa tu predajne potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru, pohostinstvá, pošta, knižnica, ihrisko, základná a materská škola, telocvičňa. Je vzdialená 23 km od Komárna, 16 km od Hurbanova.


NÁZOR MAKLÉRA:
Samostatnosť a udržateľnosť sú dnešnými cennými hodnotami, a práve tento dom ponúka ich spojenie s kúzelnou atmosférou minulosti. S vlastnou záhradou, letnou kuchyňou a tradičnou pieckou sa stávate pánom svojho bývania aj života, a to v súlade s prírodou a jej rytmami. Toto je ideálne miesto na celoročné bývanie alebo chalupárčenie so schopnosťou byť sebestačným, s minimálnymi nárokmi na energiu a vodu.

.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 542 832 alebo na andreavigh@haloreality.sk. ID ponuky: KN-66064.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

46 500 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9873