PrenájomTopovať

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Stráne pod Tatrami - EXKLUZÍVNE HALO REA - EZA8484

400 €


Stráne pod Tatrami
Pridané: 07. 05. 2024

Ponúkame exkluzívne na prenájom dvojizbový byt v rodinnom dome v obci Stráne pod Tatrami. Byt s rozlohou 60 m2 je situovaný na začiatku obce. K domu prináleží časť záhrady, dvoj garáž a dostatok miesta na parkovanie.
Dispozícia:
Dom ( dvojizbový byt ) sa nachádza na rovinatom pozemku s rozlohou 700 m2. Prístup k domu je po asfaltovej ceste zo západnej strany a z východnej strany cez záhradu majiteľa nehnuteľnosti. Dom ma 4 podlažia a vchod do domu je z dvoch strán. 1 Podzemné podlažie ( 1PP ), 1 Nadzemné podlažie ( 1NP ), 2 Nadzemné podlažie ( 2 NP ) a podkrovie. 1 Podzemné podlažie teda v suterén rodinného domu sa nachádza, práčovňa, kotolňa, 2 x WC, 2x sprcha, 2 x umývadlo, letná kuchyňa, 2 miestnosti, chodba a schody na 1NP. Dvojizbový byt na 1 Nadzemnom podlaží pozostáva z predsiene, kúpeľne, WC, spálne a obývacej izby s kuchynskou linkou. Byt sa prenajíma so všetkým, tak ako je vidieť na fotkách.

Lokalita:
Obec Stráne pod Tatrami je rozvíjajúca sa podtatranská obec a má veľmi dobrú dostupnosť s okolitými podtatranskými lokalitami, nachádza sa v tesnej blízkosti mesta Kežmarok. Z obce je veľmi pekný výhľad na Vysoké Tatry. V posledných rokoch sa obec veľmi rozvíja, vzniklo tam viacero nových rodinných domov. Vďaka svojej polohe je obec veľmi vyhľadávaná na trvalé ale aj rekreačné bývanie. Obec má veľký potenciál aj na ďalší rozvoj a disponuje základnou občianskou vybavenosťou.

Podmienky prenájmu: Mesačný prenájom 400 eur, vrátané energií, splatné mesiac vopred. Vratný jednomesačný depozit 400 eur, ktorý bude uhradený záujemcom po podpise rezervačnej zmluvy. Byt je voľný po podpise zmlúv.

Ak Vás ponúka zaujala, neváhajte ma kontaktovať. Veľmi rád Vás bližšie oboznámim s nehnuteľnosťou na našej spoločnej obhliadke.


.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 149 617 alebo na janhoroba@haloreality.sk. ID ponuky: KK-65964.

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, predávali sme už viac ako 60 000 NEHNUTEĽNOSTÍ
- na našom webe nájdete už viac ako 4 100 referencií aj s fotkami našich spokojných klientov
- pre vašu bezpečnosť sme nestranná strana pri prevode nehnuteľnosti
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými profesionálnymi maklérmi
- už vo väčšine lokalít robíme aj 3D skeny, videoobhliadky a pôdorysy nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- poradíme vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete viac ako 1 500 aktuálnych ponúk.

CENA

400 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA8484