PonukaTopovať

Hľadáte dom v okolí Hlohovca na bývanie alebo chalupu..

Zadarmo


Koplotovce
Pridané: 09. 07. 2021

TRNAVA REALITY PONÚKA EXKLUZÍVNE v zastúpení majiteľov na predaj veľký 2 1izbový rodinný dom , k okamžitému nasťahovaniu .Dom sa nachádza v obci Koplotovce, približne 5 km od Hlohovca,a tiež 15km od Piešťan. Nachádza sa tu, materská škola,termálne kúpalisko. S Hlohovcom obec spája pravidelná autobusová doprava.Dom je vhodný na trvalé bývanie aj na chaluparčenie v krasnom prostredí medzi tokom Váhom a lesným porastom.
RD je postavený na pozemku v tvare obdlžnika /14m x 57m/ a taktiež aj osadenie RD /11m x 11m/ bolo navrhnuté tak, aby spĺňal vysoký štandard bývania. Je to samostatne stojaci dom postavený ktorý umožňuje bezproblémové parkovanie nielen pre Vás ale aj vašu návštevu.
Za domom je záhrada v ktorej je vysadena jabloň,slivka,marhuľa a je tu dostatok priestoru na pestovanie zeleniny, ovocia.

STAV DOKONČENIA INTERIÉRU:
Rodinný dom sa predáva v stave obývaného rodinného domu postaveného v r.1973 a odvtedy je trvalo obývaný.V r.2011 prebehla výmena okien za plastové a vstupných dverí rodinného domu/Slovaktual/.Rodinný dom je umiestnený v obci na oplotenom pozemku,neďaleko je zastávka autobusov na smer Hlohovec.Dom pôsobí veľmi zachovala,postavený z kvalitných materiálov,kváder,tehla.Podkrovie je po stavebných úpravách vhodné na realizáciu dalšej obytnej plochy tohto rodinného domu.

TECHNICKÉ PARAMETRE:
- šikmá strecha ,krov je drevenný,strešná krytina ,
- dažďový odkvapový systém
- kváder,tehla
- okná sú plastové
- kúrenie – kotlom na pevné palivo Viadrus
- radiátory v každej miestnosti
- ohrev vody - elektrický bojler Tatramat 150l
- podlahy laminátové v každej izbe,kuchyni a v kúpeľni s WC je dlažba
- kuchynská linka
-pripojenie na optiku T-com, Orange

IS
- elektrina.
- septik 12m3
- vodaROZPIS DOMU
- vstupná presvetlená chodba
- obývacia izba
- spálňa
- malý odkladací priestor pod schodmi s prístupom do podkrovia
- špajza
- kupelna, s klasickou vaňou,umývadlom,WC a oknom
-dom je celý podpivničený s vchodom zo záhrady aj z prednej časti, miestnosť na palivo,a dve ďalšie miestnosti Všetko suché,využívané.
- pod domom je garáž z prefabrikátov/betón/ z r.2008, na ktorej je namontovaná elektrická brana v.r.2016.
....................... Veľmi dobrá cena za dom 2 1 na pozemku 800m2 v blízkosti Hlohovca,rovnaká ako za 3izb. byt v Hlohovci........................Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne: zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv , spracovanie návrhu na vklad do katastra.
Radi Vám zabezpečíme znalecký posudok zdarma hypo.špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám.
Bližšie informácie telefonicky:
trnavareality.sk
0949 142870

CENA

Zadarmo


TRNAVA REALITY, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 421 949 142 870

ID EVB1467