všetky kategórie  

Práve sa nachádzate:: Domovská stránka » Hromadné vkladanie ponúk

Hromadné vkladanie ponúk

Podporujeme myšlienku, že propagácia firmy by mala byť o minimálnych nákladoch na reklamu a maximálnom účinku navonok. Preto náš inzertný portál prichádza s novinkou: hromadným vkladaním ponúk.

Jednoducho povedané, ponuky z vašej stránky sa hromadne vložia na stránku inzercia.sk. Pre Vás to predstavuje pohodlné riešenie jednorázovo pridať všetky vaše ponuky, bezpracne a rýchlo osloviť potenciálnych záujemcov.

Výhody pre vás

  • Hromadné vkladanie šetrí váš čas a peniaze. Ak strávite pridávaním jedného inzerátu 5 minút, tak pri 100 inzerátoch ušetríte viac ako 8 hodín. Ušetrený čas venujte rozvoju firmy.
  • Ponuky sú vždy aktuálne spravujete ich len na jednom mieste, napríklad na vašej stránke. Akákoľvek zmena alebo ukončenie ponuky sa prejaví automaticky.
  • Máte možnosť byť zobrazovaný na jednom z najnavštevovanejších inzertných portálov na Slovensku
  • Jednoduchá, efektívna a cenovo prístupná forma propagácie

Pre používanie služby potrebujete:

  • XML výstup z databázy vaších ponúk (kontaktujte svojho programátora, správcu web stránky)
  • Vyplniť nezaväznú objednávku
  • Kontaktujeme vás a po uhradení faktúry bude systém automaticky importovať vaše ponuky

Vaše ponuky vo formáte XML musia byť dostupné z internetu a musia spĺňať technické špecifikácie. Náš systém bude automaticky, v pravidelných intervaloch kontrolovať zmeny v súbore a na ich základe bude vykonávať zmeny vo vašich inzerátoch.


Cena za službu je 200 €/rok
K tomu naviac dostanete firemnú vizitku na rovnaké obdobie zadarmo.

Viac informácií »


Marketing a reklama

Kontaktujte nás v prípade záujmu o hromadný export.

email:

Spolupracujeme

logo

logo

Na Inzercia.sk si môžete podať inzerát zdarma a využiť tak rýchly predaj. Náš bazár navštívi mesačne viac ako 500.000 používateľov. Regionálna inzercia predstavuje zoradenie inzerátov podľa miest a môžete si tiež filtrovať inzeráty podľa značiek. Pozrite si našich partnerov, vybrané organizácie sponzorujeme.