PonukaTopovať

ID: N004-15-STKE Na predaj stavebný pozemok pod Tatrami - EZA1967

79 000 €


Liptovský Peter
Pridané: 02. 04. 2024

Exkluzívne Vám ponúkame v obci Liptovský Peter na predaj pekný pozemok s montovanou stavbou s možnosťami využitia na rôzne účely. Rozloha pozemku je 573m2 vrátane stavby o rozlohe 204 m2 a rozmere 12 x 19 m. Na pozemku ako aj v stavbe sa nachádzajú kompletné inžinierske siete. Vstup na pozemok je priamo z obecnej komunikácie. Objekt stavby má steny montované z prefabrikovaných dielcov na báze dreva, strecha je zateplená, plochá z pozinkovaného plechu, na podlahe je terazzo dlažba, okná na objekte sú dvojité s hliníkovým rámom, stavba je suchá, nezavlhnutá a nezatečená. Objekt je napojený na verejnú kanalizáciu, obecný vodovod s vodomernou šachtou, má rozvod studenej vody s elektrickými ohrievačmi pri umývadlách, WC, odsávač pár, klimatizáciu, kovové mreže, spevnenú plochu vstupu, odkvapy. Pozemok a stavba majú široké možnosti využitia a to po úprave stavby na jej prípadné komerčné a prevádzkové využitie alebo odstránenie a využitie kvalitných základov a betónovej platne na iný montovaný ale aj murovaný objekt vrátane rodinného domu.
Lukratívnosť tejto nehnuteľnosti je daná jej polohou a to vzhľadom na dostupnosť atraktívnych lokalít ako sú Vysoké, Západné a Nízke Tatry, množstvo lyžiarskych stredísk ako sú napr. Jasná, Aquaparky Tatralandia, Bešeňová, Poprad, Liptovký Ján, skanzen Pribylina a iné športové a turisticky vyhľadávané atrakcie.
Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 79.000€ a zahŕňa kompletný právny servis súvisiaci s predajom a prevodom nehnuteľnosti.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala kontaktujte ma na tel. č. 0911 545 131 alebo cez e-mail: klucka@novebyvaniereality.sk

CENA

79 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA1967