PonukaTopovať

Práca v Nemecku pre murárov (TEHLA) - ERA5539

2 400 €

Zahraničie
Pridané: 16. 05. 2019

Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie bez maturity
Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk
Úroveň jazykových znalostí
Pokročilý
Požadovaný vek
od 18 rokov
Výška mzdy
2400

Dátum nástupu: Ihneď, alebo dohodou Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity
Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov do Nemecka! Výborné platové a pracovné podmienky! Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom Zdarma! Lokalita: Nemecko, rôzne lokality.
Plat a iné výhody. od 12,26 EUR/hod brutto + 3 EUR/hod za každú hodinu nad 40 hod týždenne - možné nadčasy. Príspevok na stravu denne 24 eur/netto. Ubytovanie Zdarma. Mzda môže byť podložená úkolom. Príspevok na dopravu do Nemecka vo výške do 200 EUR. Po nástupe prvý mesiac vyplácanie týždenných záloh. Povinné registrácie na úradoch v Nemecku vybavuje zamestnávateľ.
Požadované pozície : - Murár
Pracovná náplň: - výstavba budov z tehál, alebo kameňa spájané betónom
- čítanie technických výkresov Iné výhody: - rýchle umiestnenie - seriózny a overený zamestnávateľ - dobrý zárobok, pravidelné vyplácanie - stabilná dlhodobá práca Požiadavky na zamestnanca: - výučný list v odbore nie je podmienkou, ale v tomto prípade je požadovaná prax.
- technické zručnosti - ochota vycestovať a pracovať v zahraničí - profesionálny pracovný výkon - výhodou vlastné auto Doprava: Vlastné auto.
V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis alebo krátke info o sebe.

CENA

2 400 €

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

ID ERA5539