PonukaTopovať

Ponuka práce pre Tesáro v - ERC5617

14 €

Bardejov
Pridané: 01. 09. 2019

Náplň práce: Jedná sa o tesárske práce - odlievané, monolitické stavby (nákupné centrá, školy, hotely, admin. budovy a pod. Práce zahŕňajú montáž debnenia (Doka, Peri. betonáž (podkladový betón. viazanie armatúr, deky, múry, prevlaky a montáž prefabrikovaných dielcov.
Miesto výkonu práce: Nemecko Nástup: 09.2019 Ponúkame:
Dlhodobú prácu na TPP (slovenská pracovná zmluva) Plat: od 14 eur v čistom
Zabezpečujeme a hradíme: Zazmluvnené projekty na min. 2 roky Cesta Sk-de a späť
Ubytovanie v blízkosti miesta výkonu práce Komerčné poistenie Pracovné oblečenie Pracovné pomôcky: základné náradie. tesárska kapsa, kliešte, kladivo, ceruzy, metre) Požadujeme: - skúsenosť v danom odbore - znalosť čítania výkresov. nie je však podmienka) - dôslednosť
- flexibilita - spoľahlivosť

CENA

14 €

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

ID ERC5617