Murár v Rakúsku - Mauthausen

Dohodou


Piešťany
Pridané: 18. 08. 2020

Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie bez maturity
Požadované jazykové znalosti
Nemecký jazyk
Úroveň jazykových znalostí
Aktívny užívateľ

Rakúsko – Mauthausen Nájdite si stabilné pracovné miesto so Silverhand ihneď! Silverhand je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v zahraničných firmách. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
Pre našeho významného klienta v Rakúsku hľadáme s nástupom ihneď Murár v Rakúsku - Mauthausen. Vaše úlohy: - betónovanie, murovanie, šalovanie - čítanie schém Váš profil: - podmienka - požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená) - ukončené odborné vzdelanie – murár - prax v odbore
- vlastné auto podmienka - samostatná práca - komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce
Ponuka: - mzda 15,05 € / hod brutto + 26,40€ / den priplatok netto + 15,00€ / den priplatok na ubytovanie - týždenné zálohy
- ubytovanie hradí zamestnávateľ(po-pia) - možnosť pracovať nadčasy
- dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď - pracovná zmluva s rakúskym zamestnávateľom - platba daní a sociálnych príspevkov rakúskym zamestnávateľom - nárok na dovolenku - veľmi dobrá podpora od našeho tímu.

CENA

Dohodou


SILVERHAND

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • +421 948 404 470

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EUA2858