PonukaTopovať

Na predaj 1 izbový byt Lomonosovova ulica, Košice - Západ - EYB8720

122 999 €


Košice
Pridané: 07. 02. 2024

Diamond Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku – 1 izbový byt(resp. po malej úprave je možné ho prerobiť na 1,5 izbový byt) o rozlohe 40m2 na Lomonosovovej ulici v lokalite Košice - Západ. Tento byt je situovaný na 7/8. Ide o nehnuteľnosť v pôvodnom stave, kde však boli vymenené okná za plastové. Dispozícia bytu: predsieň, obývačka, kuchyňa, kúpeľňa, WC, komora, pivinca a lodžia. Orientácia okien - ZÁPAD.

BYT JE POTREBNÉ ZREKONŠTRUOVAŤ!

Bytový dom prešiel rekonštrukciou: vymenené okná, zrealizované zateplenie, nový výťah. Okrem toho táto lokalita poskytuje vynikajúcu občiansku vybavenosť a bezproblémové parkovanie, čo robí z tohto bytu ideálne miesto na život.

Cena bytu aj kompletného príslušenstva je 122.999,-eur. V cene bytu je zahrnutý kompletný právny servis a provízia RK. V prípade potreby poskytneme záujemcom o byt finančné poradenstvo a výber najvýhodnejšieho spôsobu financovania. Pre bližšie informácie o tejto nehnuteľnosti kontaktujte Mgr. Lukáša Sopka, MBA, LL.M. na tel. č. 0902 198 170 alebo prostredníctvom e-mailu: sopko@diamondreality.sk

CENA

122 999 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB8720