PonukaTopovať

Na predaj starší 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Rohovce - EYB8443

1 €


Rohovce
Pridané: 04. 02. 2024

F068-12-KADA3a
Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave vo veľmi zaujímavej obci Rohovce. Rohovce je malá obec v okrese Dunajská Streda, vzdialená od mesta Dunajská Streda 18 km, od Šamorína 7 km, od Bratislavy 32 km, od Trnavy 75 km. Obec je dostupná mestskou hromadnou dopravou, najbližšia vlaková stanica sa nachádza v obci Lehnice, vzdialenej od Rohoviec 6 km.
Obec disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou, nachádza sa tu materská škola, základná škola, obvodný lekár pre dospelých, potraviny, ovocie - zelenina, kvetinárstvo, lekáreň, detské ihrisko, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, jazero na rybolov, cyklotrasa pri hrádzi, tenisové ihrisko, kultúrny dom, farma, na ktorej sa dá nakúpiť a taktiež je tu možnosť jazdenia na koni. V blízkosti domu sa nachádza kaštieľ v renesančnom štýle s veľkým parkom, ktorý slúži ako Dom seniorov, jedná sa o veľmi kľudnú lokalitu.
Rodinný dom stojí na pozemku s rozlohou 692 m2 a bol postavený ca. v roku 1960. Úžitková plocha domu je ca. 90 m2. Dom disponuje priestrannou chodbou, 3 nepriechodnými izbami, samostatnou kuchyňou s oddelenou špajzou, kúpelňou spojenou s toaletou a technickou miestnosťou.
K dispozícii sú všetky inžinierske siete - plyn, elektrická energia, verejný vodovod, studňa, prípojka na kanalizáciu je pred pozemkou - nutnosť doriešiť, vykurovať je možné aj pevným palivom, v dome je vývod na kachle.
Dom je v pôvodnom stave, ale je obývateľný. Je možné sa doň ihneď nasťahovať. Nehnuteľnosť odporúčam vidieť. Dom je možné zrekonštruovať, ale má polohu, ktorá umožňuje na druhej časti pozemku stavať novostavbu a dočasne v ňom bývať.
Dom má pochôdznu povalu, na ktorú sa vychádza z vonkajšej strany pomocou rebríka.
Na pozemku stojí aj nebytová budova so súpisným číslom, ktorú je možné dočasne využívať ako garáž alebo skladový priestor.
Možnosť nahliadnuť do interiéru nehnuteľnosti, máte prostredníctvom nasledujúceho linku, ktorý skopírujete do Vášho prehliadača:
https://tour.pivo.app/view/281d6bc6-1995-42e0-9127-49a9e70a445d
Cena nehnuteľnosti je DOHODOU. Predáva sa zariadený, ako je na fotkách.
V prípade, ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať a dohodnúť si obhliadku. Teším sa na Vás.
Realitná kancelária vybaví kompletnú zmluvnú dokumentáciu, úrady, notárov a kataster za Vás.

CENA

1 €


Finanzpartner reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB8443