PonukaTopovať

Na predaj trojizbový byt, Karpatská ulica, Košice - EZA9595

194 000 €


Košice
Pridané: 13. 05. 2024

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj pekný veľký 3-izbový byt (66m2 loggia) v peknom stave, nachádzajúci sa na 3. poschodí bytového domu. Tento byt vyniká svojím priestorom a ponúka úžasný výhľad na okolité mesto.

Dom, v ktorom sa byt nachádza, prešiel rekonštrukciou, čo zaručuje moderné a bezproblémové bývanie. Jeho výhodná poloha umožňuje dostatok denného svetla a súkromia, čo oceníte každý deň. Výhľad z okien na mesto dodáva bytu jedinečnú atmosféru.

Okolie bytového domu sa môže pýšiť výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu obchody, reštaurácie, kaviarne, školy, škôlky, a mnoho ďalších služieb, ktoré zabezpečia pohodlné a komfortné bývanie.

Samotný byt disponuje nadštandardným a veľkým priestorom, ktorý ocenia nielen rodiny, ale aj jednotlivci či páry. V interiéri bytu nájdete 3 izby, kuchyňu, kúpeľňa a samostatné WC. Máte možnosť vytvoriť si vlastný štýl a prispôsobiť si byt presne podľa svojich predstáv.

Ak hľadáte byt s osobitým šarmom, úžasným výhľadom a blízkosťou občianskej vybavenosti, tento nadštandardne veľký 3-izbový byt je presne pre vás. Nezmeškajte príležitosť získať tento skvostný byt a vytvoriť si v ňom nový domov.

Neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií. 0905 991106

CENA

194 000 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9595