PonukaTopovať

Na predaj, zariadený trojizbový byt v meste Michalovce - EXC2337

140 000 €


Michalovce
Pridané: 28. 06. 2023

006-113-LEK3

Na predaj! Aktuálna akcia! Útulný byt s moderným zariadením (bez spotrebičov), a to všetko v cene nehnuteľnosti.
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať byt so všetkým, čo potrebujete pre svoj nový domov. Naša aktuálna akcia zahŕňa úžasný byt, ktorý je kompletne zariadený s moderným nábytkom, preto si môžete hneď vychutnať pohodlie a štýl.
Moderný byt s rozlohou 74 m², ktorý sa nachádza v novostavbe bytového domu. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí hľadajú kvalitné bývanie v príjemnom prostredí. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, troch obytných miestností, kúpeľne, samostatného WC a priestrannej kuchyne. Súčasťou bytu je aj balkón o výmere 2,40 m², kde si môžete vychutnať čerstvý vzduch a relaxovať. K dispozícii je aj bytový sklad o výmere 2,04 m², kde si môžete uložiť všetko potrebné. Byt má vlastné vykurovanie, čo znamená, že sa platí len reálne spotrebované teplo, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov, čo o je veľkou výhodou. Bytový dom je zateplený a zabezpečuje tým nižšie náklady na energie a príjemné teplo v chladných mesiacoch.
Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, pozrite si ju ihneď prostredníctvom 3D obhliadky my.matterport.com/show/?m=5L45FJvDrbn , aby ste si mohli vychutnať každý detail a priestor, ktorý Vám tento byt ponúka. Pre viac informácií a obhliadky ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle alebo e-mailovej adrese uvedenej nižšie.

CENA

140 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EXC2337