PrenájomTopovať

na prenájom časť budovy v širšom centre mesta Prešov - EYA9587

7 €


Prešov
Pridané: 15. 11. 2023

Realitná spoločnosť Diamond reality ponúka do dlhodobého prenájmu firemné priestory vhodné na komerčné využitie. K dispozícii sú dve nadzemné podlažia a suterén v trojpodlažnej budove v širšom centre mesta Prešov. Budova sa nachádza na Budovateľskej ulici vo frekventovanej priemyselnej časti mesta a je k nej veľmi dobrý prístup zo všetkých smerov. V tesnej blízkosti sa nachádza aj zastávka MHD čo je nepochybne veľkou výhodou v dostupnosti. Ponúka sa možnosť vlastného parkovacieho miesta za poplatok. Objekt je po kompletnej rekonštrukcii a disponuje dvomi vchodmi, čo umožňuje aj prípadné delenie priestoru na viacero prevádzok (jedným nájomcom).

Vstup do budovy tvorí priestranný vestibul s recepciou.

suterén budovy pozostáva z archívu, skladu, technickej miestnosti, kuchynky a sociálneho zariadenia so sprchovým kútom - spolu 109,54 m2

I.NP - kancelárie s rozlohou : 23,79, 12,91, 14,50, 17,96 a 15,20 m2

I.NP - ostatné tvorí vestibul s recepciou a socialne zariadenia

II.NP - kancelárie s rozlohou: 23,40, 15,24, 12,84, 16,62 a 24,18 m2

II.NP - ostatné tvorí kuchynka a tiež priestor pre verejnosť

Spolu je to 462,59 m2 priestoru.

poschodia sú navzájom prepojené dvomi schodišťami jedno slúži verejnosti a ďalšie je pre zamestnancov.

Dispozičné riešenie ponúkaných priestorov umožňuje realizáciu obchodnej činnosti, právnickej či lekárskej praxe alebo poisťovníctva poprípade iné formy podnikateľskej činnosti aj pre väčšie spoločnosti.

Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.

Pre bližšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti alebo pri záujme o obhliadku kontaktujte prosím certifikovanú realitnú maklérku p. Gabrielu Heredošovú na tel. č. 0903 737 954 alebo na mail: heredosova@diamondreality.sk

CENA

7 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYA9587