PonukaTopovať

Nádherný rozsiahly pozemok s nevšednými prírodnými vlastnosťami!

326 821 €


Čifáre
Pridané: 07. 06. 2021

Ponúkame na predaj skutočne nevšednú lokalitu, pôvodne čerešňový sad, v k.ú. obce Čifáre, neďaleko Vrábel, okres Nitra. Dnes je lokalita neobhospodarovaná a príroda si ju pomaly berie späť. Riedky porast tvoria najmä staré čerešne, duby, agáty a ďalšie domáce druhy stromov a krov. Pozemok zahŕňa kopec, za ktorým sa nachádza maleblé údolie, všetko porastené trávou. Dá sa tu nájsť viac ako desať prírodných prameňov a na dne údolia je malý periodický potôčik. Oblasť je bohatá na domácu divokú faunu, vrátane poľovnej zveri.


Inžinierske siete sa nachádzajú na okraji parcely, kde pozemok susedí so zastavaným územimím intravilánu obce Čifáre. K pozemku prináležia aj tri malé pozemky (spolu 370m2) priamo v intraviláne na okraji obce. Okrajom pozemku vedie elektrické vedenie, možnosť navŕtania vlastnej studne s pitnou vodou. Obec je plynofikovaná.


Tento pozemok je viac ako vhodný pre extenzívnu farmu alebo ovocný sad, chov koní, hovädzieho dobytka či vyslovene rekreačné účely. Lokalita je tichá, v údolí počuť len spev vtákov a šum lístia stromov. Pôda je odpočinutá, úrodná, piesčitá s malým humusovým horizontom.


Celková rozloha pozemkov je 296 821m2.


Cena ponúkaných pozemkov je 326 821€, cca 1,1€/m2.


Nepremeškajte túto príležitosť, ktorá sa viac nezopakuje a kontaktujte Vášho makléra ešte dnes: juraj.salat@alfareality.sk, 421 904491923


Nezabudnite sledovať naše novinky na FB! Výhodné ponuky sa rýchlo míňajú ;)

CENA

326 821 €


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0904 491 923

ID EVA8910