PonukaTopovať

Nebytový priestor Košice-Staré Mesto - EZA9907

1 €


Košice
Pridané: 15. 05. 2024

Mgr. Patrik Janok,RSc. z Diamond Reality ponúka na predaj nebytový priestor v centre Košíc. Priestor je umiestnený v bytovom dome, len pár krokov od Hlavnej ulice.

Priestor je umiestnený v zrekonštruovanom suteréne. Nie je suterén ako suterén !

Tento priestor je dôkladne upravený, opláštený dvojitými stenami. Medzi stenami je 100mm odvetrávacie-drenážne potrubie, čo zaručuje dokonalé prúdenie vzduchu a výbornú klímu v priestoroch. Miestnosť pôsobí vzdušným dojmom. V strope sú umiestené svietidlá . Kúrenie je vyriešené vodným podlahovým kúrením, čo nahráva pocitu príjemnej tepelnej pohody.

Samostatný vodomer

Samostatný elektromer

V miestnosti sú 2 elektrické zásuvky, možnosť aktivovať predinštalovaných 6 zásuviek.

Internetové pripojenie zabezpečuje ANTIK - optickým káblom.

K nebytovému priestoru patrí aj samostatná toaleta s umývadlom.

Rozloha priestorov ponúkaných na predaj je 20m2. Tento priestor využívala majiteľka nehnuteľnosti ako vlastný salón, preto nie je zničený neustálym prenájmom.

Mesačné náklady na priestory sú nízke, do 50 Eur. Priestory sú bez ďalších nákladov. Celkový pocit z tejto nehnuteľnosti je, že nie ste v nebytovom priestore, ale doma v obývačke.

Čo sa týka budovy, tak pred 2 rokmi prebehla celková rekonštrukcia vrátane zateplenia, novej strechy,kanalizácie, kamerového systému.

V budove sa úspešne uživia momentálni nájomníci nebytových priestorov : cestovná kancelária, kozmetička, kaderníčka, masér, pedikérka-manikérka.

Ak ponúkate nejakú službu a máte už dosť platenia nájmov, nie je nad čím váhať. Tento priestor je svojou polohou a perfektným stavom po rekonštrukcii predurčený na prevádzku služieb.

Cena s províziou RK a adokátskym servisom je 69 990 eur.

Obhliadkou a procesom predaja vás bude sprevádzať vždy dobre naladený realitný maklér a konzultant Mgr. Patrik Janok, RSc.

patrikjanok.sk

m.0905513697 ... volať môžete kedykoľvek !

CENA

1 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9907