TOPPonukaTopovať

Pedaj - krásny nebytový priestor v novostavbe

430 000 €


Bratislava
Pridané: 30. 05. 2021

Ponúkame exkluzívne na predaj veľmi pekný, slnečný nebytový priestor na začiatku Petržalky s výbornou dostupnosťou do centra mesta a zároveň na diaľnicu na Gercenovej ul. č. 6/A. Nebytový priestor pozostáva z dvoch podlaží (1NP a suterén) o celkovej výmere 217 m2.
Na prvom podlaží o výmere 117 m2 sa nachádzajú vstup, vstupná hala, dve zasadacie miestnosti s výhľadom a vstupom do krásneho, tichého vnútro bloku, recepcia, miestnosť pre klientov s výhľadom do pešej zóny, dve toalety s umývadlami (pánska a dámska. sprcha, kuchynka a technická miestnosť.
Suterénne podlažie pozostáva z dvoch miestností a baru o výmere 100 m2. Prístup k spodnej časti priestoru je po schodoch z hornej časti alebo priamo z garáží, kde je možnosť a priestor na nakladanie a vykladanie tovaru priamo z auta.
Celý priestor je vykurovaný vlastným plynovým prietokovým kotlom, ktorý slúži aj na ohrev vody.
Nebytový priestor je aktuálne využívaný na kancelárske priestory, no vzhľadom na jeho umiestnenie a orientáciu a skleneným výkladom do pešej zóny by mohol byť využitý aj ako predajňa, prípadne internetový obchod s veľkým skladom.

. BM Real Estate. je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností, ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou.


Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, e-mail: krizanovic@bmreal.sk

CENA

430 000 €


BM Real Estate s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 421911722242

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EVA7960