PonukaTopovať

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom na slnečnom pozemku.

39 000 €


Horná Ves
Pridané: 26. 03. 2021

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom na slnečnom pozemku o veľkosti 333 m2. Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce, prístup k domu vedie z miestnej komunikácie. Má dve podlažia, jedno obývateľné. Dom je postavený z pálenej tehly, okrem skladu v zadnej časti domu, ktorý je vystavaný z nepálenej tehly. Stavba je čiastočne podpivničená, zastrešená sedlovou strechou so škridlou. Dom je napojený na inžinierske siete: plynovod, vodovod, elektrické vedenie (220 V, 380 V).
Vykurovanie je ústredné, ktoré zabezpečuje takmer nový plynový kotol umiestnený v kúpeľni na stene a v kuchyni sporákom, na pevné palivo. Plastové okná sú osadené v kuchyni a v kúpeľni, v ostatných izbách sa nachádzajú okná pôvodné, drevené.

Dispozícia domu:
Vstupná časť domu tvorí zádverie, z ktorého vedie vstup do chodby. Z chodby je vstup do priestrannej prednej izby, kuchyne, špajze, kúpeľne a ďalšej izby, cez ktorú sa prechádza do spálne. V zadnej časti domu je pristavený sklad, za ním sa nachádza udržiavaná záhrada.

Dom je veľmi zachovalý. Nehnuteľnosť je využiteľná na trvalé bývanie, prípadne ako chalupa. predáva sa aj so zariadením.
V obci sa nachádza obecný úrad, pošta, základná škola I. stupeň, obchod s potravinami, reštaurácia.

Cena 39 000 €

CENA

39 000 €


ElentoReality

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0902806738

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EVA0486