pozemok v meste Veľký Šariš

58 €


Veľký Šariš
Pridané: 12. 09. 2020

Na predaj ponúkame krásny priestranný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Veľký Šariš. Jeho hlavnou výhodou je poloha v blízkosti je MHD, SAD aj železničná stanica a tiež hlavný ťah na Prešov, čo zabezpečí rýchlu dostupnosť do krajského mesta a ktorú už onedlho vylepší aj dialničný prípájač.Veľkou výhodou je tiež krásna rovinatá plocha V lokalite, v ktorej sa pozemok nachádza je podľa územného plánu rozvoja mesta Veľký Šariš plánovaná aj individuálna bytová výstavba Rozmery pozemku sú veľmi atraktívne na výstavbu cca 30 m x 38 m, čo pri výstavbe zaiste nespôsobí žiadne obmedzenia. V súčasnosti je pozemok v katastri vedený ako orná pôda, no v budúcnosti jeho hodnota narastie a jeho budúci majiteľ kúpou nehnuteľnosti len získa.


Ak vás ponuka zaujala a máte záujem o ďalšie informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím na tel. čísle 0903 737 954 Gabriela Heredošová .


Samozrejmosťou u nás je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou no aj finančné poradenstvo s vysokou odbornosťou, pri ktorom nemôžete stratiť ani čas ani peniaze.

CENA

58 €


Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0903 737 954

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EUA5294