PonukaTopovať

Práca v Lozorně, operátor/ka vo výrobe - natahovanie koze, až 950 EUR - RDnqmj61b87Z

950 €

Lozorno
Pridané: 05. 03. 2021

Absolvent
Nie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Výška mzdy
950

Nformácie o ponuke:
Výhodné platové podmienky 5,70 EUR / hod + 10% výkonnostnej prémie + 20% dochádzkový bonus. Základná mzda 788,61 EUR + príplatky, reálne zárobky okolo 750-950 euro v čistom
- Možnosť ubytovania Zadarmo. Závodné stravovanie v novej jedálni
- Práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
- miesto výkonu práce Lozorno okr. Malacky, SR
- autobusová doprava firemné autobusom zaistená
- nástup možný Ihneď
Požiadavky na zamestnanca:
manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
- skúsenost s natahováním kože
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
práca v automobilovej výrobe, laminovanie kožených dielov
- kompletizácia dielov (automobilových dverí)
- natahovanie koze
- práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá má zaujímavý systém benefitov
- 3 výmenný prevádzku 7,5 hod / smenu

CENA

950 €

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

ID RDnqmj61b87Z