PonukaTopovať

Práce pre elektrikárov na území Nemecka - JaeqVKeKbGR2

Dohodou

Zahraničie
Pridané: 10. 11. 2020

Absolvent
Nie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požadované jazykové znalosti
Iný jazyk
Požadované vzdelanie
Stredoškolské vzdelanie bez maturity
Úroveň jazykových znalostí
Aktívny užívateľ

Nástup: s možnosťou okamžitého nástupu
Miesto výkonu práce: Köln, München

Náplň práce:
Montážne elektroinštalačné práce, nové rozvody, rekonštrukcie, opravy a údržba elektrických vedení
Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam
Osadenie káblov, montovanie žlabov, zapájanie zásuviek, lámp
Operatívne riešenie vzniknutých problémov
Požiadavky:
Ukončené odborné vzdelanie
Prax v odbore 2- 3 roky
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
Vlastné auto a vodičský preukaz typu B
Ponúkame:
Nástupný plat: 13,13€ brutto/hodina + 50€ netto Auslöse/ deň
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Možnosť pracovať nadčasy (25%)
Týždenné zálohy do výšky 200€
Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce

Ak Vás pracovná ponuka oslovila Vaše životopisy v nemeckom jazyku posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: + 421 950 654 464.

CENA

Dohodou

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.

ID JaeqVKeKbGR2