PonukaTopovať

Predaj lesného pozemku Rajecká Lesná

45 000 €


Rajecká Lesná
Pridané: 24. 12. 2020

039-14-JAP

Realitná kancelária BeMi exkluzívne ponúka na predaj lesný pozemok v nádhernom a pokojnom prostredí Rajeckej Lesnej. Svahovitý lesný pozemok o výmere 40000m2 je pokrytý 100- ročným bukovým porastom a 40-ročným smrekovým porastom. K pozemku je vypracovaný samostatný projekt starostlivosti o lesný pozemok, ktorý je k dispozícii k nahliadnutiu v realitnej kancelárii. Na lesnom pozemku môže byť vlastný hájnik. Na tomto jedinečnom mieste je vyčlenená časť bez lesných porastov vo výmere 259m2.
K pozemku vedie z dvoch strán kamenistá prístupová cesta, prejazdná autom až k pozemku.
Výhody: slnečný, tiché prostredie, s lesným porastom, v blízkosti potok, pekný výhľad, turistika, cykloturistika.

Cena 45 000 €
Naše ceny sú konečné, schválené majiteľom.
Naše hypotekárne centrum Vám zabezpečí bezplatné poradenstvo na kúpu danej nehnuteľnosti.

Rajecká Lesná je obec v okrese Žilina, ktorá je známym pútnickým miestom, asi 26 km južne od Žiliny a 40 km od Prievidze. Nachádza sa tu lyžiarske stredisko, približne 3 km za Rajeckou Lesnou. Golf Park Rajec poskytujúci kvalitné golfové ihriská pre všetky hráčske úrovne je vzdialený 5km. V blízkosti nájdete termálne kúpalisko Veronika Rajec alebo termálne kúpalisko Laura Rajecké Teplice.
Farma Prístavky v prostredí Rajeckej doliny poskytuje návštevníkom možnosť jazdenia na koňoch, jazdu na koči alebo len príjemné trávenie času na farme možno aj pri káve v kaviarni, poprípade si môžete vyskúšať streľbu z luku. Čo sa týka turistiky, napr. Rajeckolesnianska dolina je dolina v Lúčanskej Fatre pri obci Rajecká Lesná, približne 6 km južne od Rajca. Preteká ňou potok Lesnianka. Dolina sa tiahne od obce Rajecká Lesná JV smerom v dĺžke asi 6 km až pod hrebeň Lúčanskej Fatry. Má niekoľko odbočiek (Široká dolina, Vajnár a i.) a pod Príporom sa rozdeľuje na dve vetvy. Južná sa tiahne na úpätie vrchu Skalky (1 190,7 m n. m.), severná popod Úplaz pod Sedlo pod Úplazom. V doline sa nachádza krásna prírodná pamiatka Frívaldský ľadový gejzír, ktorý cez zimu zamŕza, je atrakciou okolia.

CENA

45 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0950 103 136

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EUB4140