PonukaTopovať

PREDAJ - Novostavba - polovica dvojdomu - Nitra, Janíkovce - EZB3988

245 000 €


Nitra
Pridané: 04. 06. 2024

Stav nehnuteľnosti
Novostavba
Balkón
Áno
Lodžia
Nie
Terasa
Áno
Pivnica
Nie
Plocha obytnej časti
107 m2
Celková úžitková plocha
107 m2
Výmera pozemku
386 m2

Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Janíkovce, ktorá je susednou obcou krajského mesta Nitra.
Dom je súčasťou moderného dvojdomu a predáva sa v štádiu HOLODOM.
Dom stojí na pozemku s výmerou 386 m2. Zastavaná plocha domu je 70 m2. Úžitková plocha domu je 107 m2 terasa 18 m2.

Dom je dvoj-podlažný:
Na prízemí domu sa nachádza vstupná predsieň, technická miestnosť, samostatné WC a obývačka spojená s kuchyňou. Z obývačky je prístup na terasu za domom a do záhrady.
Na poschodí sú tri spálne a kúpeľňa s prípojkou pre vaňu, WC a dvoj-umývadlo. Jedna spálňa má balkón s pekným výhľadom na panorámu pohoria Tribeč, na hrad a vrch Zobor.

Dom je postavený z tehly hr. 30 cm a je zateplený polystyrénom hr. 20 cm. Stredový múr medzi oboma polovica domu je dvojitý - každá polovica dvoj-domu má vlastný múr hr. 25 cm a medzi nimi je izolačný polystyrén. Vnútorné priečky sú z Ytongu. Dom má rovnú strechu. Z hornej strany strechu izoluje fólia Fatrafol. Pod strechou je fúkaná strešná izolácia hr. 40 cm. Na poschodí sú stropy ukončené sadrokartónom. Strop na prízemí je odlievaný monolit s priznanou betónovou štruktúrou. Na poschodie vedú schody zo železnej konštrukcie s drevenými stupienkami. Na bočnej stene schodiska bude bodové osvetlenie s pohybovým senzorom. Na stenách je vápenno-cementová omietka s bielym náterom. Okná na dome sú plastové - trojkomorové. Okná majú prípravu pre vonkajšie elektrické žalúzie. Balkónové dvere sú posuvné, typu HS portál. Dom bude mať bielu fasádu s antracitovým lemom v hornej časti. Medzi oboma polovicami domu v prednej i zadnej časti bude deliaca stena. Pred domom bude plocha pre parkovanie so zámkovou dlažbou. Za domom bude terasa s rozmermi 8m x 6m. Popri domu bude viesť chodník. Vedľa domu bude záhradka. Dom bude z troch strán oplotený pletivom. V prednej časti domu bude oplotenie iba čiastočne. Na plochu pre parkovanie bude otvorený prístup. Zvyšnú časť bude tvoriť múrik a vstup do záhradky z parkovacej plochy bude uzavretý bránkou. Šírka záhradky medzi domom a hranicou pozemku je 5 m.

Dom má podlahové teplovodné kúrenie riadené plynovým kondenzačným kotlom. Dom má dva samostatné obvody kúrenia - pre prízemie a pre poschodie, ovládanie s centrálnym termostatom. Pre teplú vodu bude slúžiť bojler s objemom ca. 200 l. Na streche je predpríprava pre fotovoltiku. Chránička pre pripojenie vedie do technickej miestnosti. V technickej miestnosti je tiež prípojka pre práčku a sušičku. Dom má prípravu pre alarm a videovrátnika. V každej izbe budú dátové rozvody s pripojením na optiku.

Inžinierske siete: obecná voda, elektrina, kanalizácia, optika Telekom.

Predajná cena holodomu je 245.000 EUR.

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte:
0911 201 211,
amaxades.reality@gmail.com

CENA

245 000 €


AMAXADES s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

AMAXADES s.r.o.

Hlavné sídlo:

Pivovarská 7

Adresa podnikania:

Coboriho 9

IČO:

44720581

Tel.:

00421911201211

IČO:

44720581

IČDPH:

SK2022807094


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB3988