PredajTopovať

Predaj - Objekt - Gorazdova, Púchov - R6ybkXJa7W3D

Zadarmo


Púchov
Pridané: 05. 06. 2023

Predaj – Objekt – Gorazdova, PÚ
Ponúkame na predaj objekt na ulici Gorazdova v meste Púchov. Samostatne stojaca jednopodlažná budova nie je podpivničená a disponuje aj manipulačnou rampou. Zastavaná plocha a nádvorie je o výmere 1 024 m2, výmera objektu je 471 m2.

Lokalizácia objektu:
Objekt sa nachádza v tesnej blízkosti hlavnej cesty, na začiatku sídliska. Dopravné napojenie v jeho blízkosti je na hlavný ťah len 0,5 km, autobusová stanica je vzdialená 0,1 km od objektu a železničná stanica necelé 2 km. Mesto Púchov je priamo napojené na diaľnicu D1 prostredníctvom diaľničného privádzača.

Technický popis objektu:
Nosná konštrukcia stavby je z prefabrikovaného železobetónového skeletu. Celý objekt je napojený na všetky inžinierske siete, ktorými sú elektrická, vodovodná a kanalizačná prípojka. Vykurovanie je zabezpečené z vlastnej plynovej kotolne nachádzajúcej sa v budove. Strecha objektu je plochá. Podlahy v obchodných priestoroch objektu sú prevažne mramorové dlažby, v skladových priestoroch je na podlahe cementový poter a v priestoroch kancelárií či šatní je Pvc, v ostatných priestoroch je prevažne keramická dlažba. Objekt má manipulačnú rampu, ktorá je aktuálne ohradená plechovými zábranami. Posledná rekonštrukcia objektu bola roku 2018 kedy objekt prešiel kompletným tepelným zaizolovaním a čiastočnou výmenou okien a dverí za plastové.
Viac ponúk nájdete na webovej stránke: https://www. primazdroj. com.
V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás kontaktujte na tel. č. 0903 895 241, alebo na mailovej adrese sekretariatvr@primapx.sk.

CENA

Zadarmo


Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID R6ybkXJa7W3D