PonukaTopovať

predaj prevádzky

310 000 €


Revúca
Pridané: 05. 11. 2021

ID:010-18-DERU
Ponúkame na predaj prevádzku reštaurácie, pizzérie v Revúcej s rozlohou 576 m štvorcových. Prevádzka sa predáva so zariadením. Na podlaží sa nachádza bar, drevené stoly a krb. Na poschodí sa nachádza krásna priestranná miestnosť 16 m dlhá na možnosť usporadúvať oslavy, svadby, prípadne diskotéky,
Na poschodí je možnosť prístavby bytu alebo izieb, majiteľ to nedokončil. V dolnej časti budovy je taktiež barový pult s možnosťou posedenia pri drevených stoloch. Dole je moderne vybavená kuchyňa s novou pieckou na pečenie pizze. K budove prislúchajú dve garáže. Nachádzajú sa tu nové skladové priestory, všetko je schválené hygienickou stanicou. Reštauráciu je možnosť ihneď po zakúpení prevádzkovať. Vykurovanie je ústredné radiátormi na uhlie, alebo možnosť dvoma krbmi. Na pozemku je vlastná studňu.
Prevádzka sa nachádza blízko centra mesta Revúca. Výnos z prevádzky by bol pomerne vysoký vzhľadom na to, že v jej blízkosti sa nenachádza žiadna pizzéria, resp, reštaurácia.
Cena tejto prevádzky je 310000€.
Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľnosti.NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

310 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0950 103 136

ID EVC1773