PonukaTopovať

Predaj, rodinný dom Vydrany, EXKLUZÍVNA PONUKA - NOVOSTAVBA - EWB4393

224 500 €


Vydrany
Pridané: 29. 07. 2022

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu s osobitou atmosférou v malej obci Vydrany okres Dunajská Streda (vzdialenosť 2 km). Realizácia úseku diaľnice R7/D4 zabezpečuje dobrú dostupnosť do Bratislavy (44km), Senca (33km), Šamorína (26km).
Rodinný dom je pripojený na obecný vodovod a elektrinu. Žumpa bude o objeme 9 m3,
(kanalizácia je zavedené v tesnej blízkosti domu s možnosťou napojenia).
Slnečný rovinatý pozemok má výmeru 604 m2. Celková úžitková plocha domu je 115 m2, terasa 25 m2, zastavaná plocha je 142 m2 a obytná plocha je 94 m2. Okrem terasy bude okolo domu spevnená plocha (zámková dlažba) na parkovanie a chodníky. Pri stavbe sa použila strešná krytina Bramac. Priestranný štvorizbový rodinný dom má praktické dispozičné riešenie. Z hlavného vstupu – z chodby je prístupná denná časť rodinného domu: obývačka s kuchyňou. Zo svetlej krásnej obývačky orientovanej na juh je vstup na terasu. Nočnú časť rodinného domu tvoria tri obytné izby prístupné z chodby. Hlavná kúpeľňa bude s vaňou, sprchovým kútom, toaletou a dvomi umývadlami. Technická miestnosť a samostatná toaleta. Úložný priestor je rozšírený o možnosť uskladnenia sezónnych vecí na povalu (10 m2) – výstup na povalu z chodby.
Rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov, pri stavbe boli dodržané technologické predpisy výrobcov a platné stavebné normy. Okná a dvere sú z kvalitného profilu s trojitým izolačným zasklením. Slaboprúdové rozvody internetu a TV budú v každej obytnej miestnosti, príprava na alarm, video vrátnik, optický internet, satelit.
Rodinný dom bude podľa energetického certifikátu zatriedený do kategórie A1.
Kúrenie je podlahové, s regulovateľným termostatom. Teplá voda bude pripravovaná pomocou elektrického zásobníkového ohrievača. Skolaudovaný rodinný dom sa bude predáva ako holo dom bez kuchynskej linky. Termín dokončenia jún 2022. Súčasťou nehnuteľnosti je betónové oplotenie z troch strán pozemku. Obec Vydrany poskytuje základnú občiansku vybavenosť. Mesto Dunajská Streda leží v srdci Žitného ostrova, je najväčšou zásobárňou kvalitnej pitnej vody v Strednej Európe a obľúbeným turistickým cieľom regiónu. Navštevované sú najmä termálne kúpaliská Termálny park Dunajská Streda a vodné mlyny v blízkom okolí - Vodný mlyn v Dunajskom Klátove alebo Vodný mlyn v Tomášikove, Športový areál X-bionic® sphere v Šamoríne, Zoo Malkia Park v Orechovej Potôni.
Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO REALITY spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti (vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie, poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, doručenie podkladov na kataster, ako aj asistenciu pri odovzdávaní nehnuteľnosti).

Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 363 590 alebo na margitaagh@haloreality.sk. ID ponuky: DS-58920

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami
- na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov
- naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

CENA

224 500 €


HALO reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID EWB4393