PonukaTopovať

Predaj starší rodinný dom(chalupu), Vráble (126-12-ERF) - EYB9232

114 000 €


Vráble
Pridané: 11. 02. 2024

126-12-ERF
Hľadáte dom alebo chalupu blízko centra v meste Vráble? Ponúkame Vám na peknom rovinatom pozemku starší útulný rodinný dom v meste Vráble, len 18 km od krajského mesta Nitra,vhodný i na chalupu alebo pre sídlo firmy. Nachádza sa pri hlavnej ceste smer Levice. Rozloha pozemku 1049 m2. Šírka pozemku je cca 16m, dĺžka 65m. Dom je v pôvodnom stave, z pálenej aj nepálenej tehly. Dispozícia domu: 3 priestranné izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC. Dom má 2 vchody. Kúrenie je zabezpečené s gamatkami, v kuchyni je i sporák. Je možné do izieb umiestniť krbové kachle. Na podlahe je dlážkovica, PVC, dlažba, krytina je škridľa.V dome sú zavedené všetky IS- plyn, voda zo studne, na pozemku je pripojka mestkej vody, elektrina, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza dielňa, garáž, 2 menšie pivnice,studňa. Na záhrade je veľa ovocných stromov a taktiež Vám časť záhradky poskytuje možnosť pestovania zeleniny i v tieni stromov relax. . Dom i záhrada je udržiavaná.
Všetka občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti.Výhody:
-slnečný rovinatý pozemok
-výborná lokalita, blízko centra
-parkovanie je možné aj pre viac aut vo dvore
- výborná občianska vybavenosť : obchody,škola, škôlka,detské ihrisko,športový areál,autobusová zastávka,poliklinika,...
- dobré pracovné príležitosti ( priemyselný park..)
-krásna záhrada
- priestor i na podnikanie

Cena 114 000 €

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. Na kúpu danej nehnuteľnosti Vám poskytneme bezplatné finančné poradenstvo.
V prípade záujmu môžete volať 0908 135 800 alebo napísať faber@realitybemi.sk.

CENA

114 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB9232