PonukaTopovať

Predaj - veľmi pekná novostavba domu v obci Miloslavov

225 000 €


Miloslavov
Pridané: 03. 07. 2021

Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom na Sadovej ul. v obci Miloslavov.
Dom má úžitkovú plochu 116 m2, pozostáva zo štyroch nepriechodných izieb, kuchyne spojenej s veľkou obývacou izbou, technickou miestnosťou, kúpeľňou, toaletou a predsieňou. Východ na terasu a záhradu je riešený z obývacej izby cez veľké posuvné dvere a predsiene.
Dom sa predáva v štandarde – plávajúca podlaha, stierky, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere, obkladmi a dlažbami s možnosťou využitia podkrovia. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením prostredníctvom plynového prietokového kotla s vlastným zásobníkom vody. Kúrenie v obývacej izbe s kuchyňou môže byť riešené aj osadeným krbom na pevné palivo.
Celková plocha pozemku je 550 m2, plocha samostatne stojacej garáže je 24 m2. Parkovanie je riešené v samostatne stojacej garáži alebo na vydláždenej ploche priamo na pozemku.
Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrika a plyn. V prípade potreby závlahy sa na pozemku nachádza aj vlastná studňa.

Stavba je situovaná vo veľmi peknej a tichej novovzniknutej časti Miloslavova (Sadová ul. s prístupovou asfaltovou cestou priamo na pozemok, kde je maximálne nerušené a pokojné bývanie.

Cena nehnuteľnosti je 229.000, - eur a je kúpou voľná.

. BM Real Estate. je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností, ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou.


Ostatné informácie a obhliadky na tel. č. 0911 722 242 Mgr. Križanovič, e-mail: krizanovic@bmre.sk

CENA

225 000 €


BM Real Estate s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 421911722242

ID EVA8969