PredajTopovať

Predám Ulefon Armor X5 + 128Gb micro SD - pxaWoe6vLqgG

130 €


Nová Dubnica
Pridané: 26. 09. 2022

Predám Ulefon Armor X5 Pro. Je úplne nový má asi 2 týždne. Plná záruka 2 roky. Krabica, komplet prislušenstvo, záručný list. K telefónu pridám grátis 128Gb micro SD kartu. Cena 130€.


Armor X5 PRO od spoločnosti UleFone je atraktívne vybavený outdoorový smartfón, ktorý patrí do rúk skutočných drsniakov. Vzhľadom k jeho špeciálne navrhnutému telu sa totiž nezľakne vody ani prachu a celkovo extrémnych podmienok. Je preto výbornou voľbou pre milovníkov adrenalínových športov aj stavbárov, hasičov a ďalšie profesie z rôznych odborov, kde nie je čas a priestor na zaobchádzanie v rukavičkách.

Napriek tomu zaujme aj atraktívnou výbavou na čele s 5,5-palcovým displejom, vybaveným HD+ rozlíšením, dlhou výdržou, o ktorú sa stará 5 000 mAh batéria. Vďaka NFC podporuje aj bezkontaktné platenie pomocou Google Pay, rovnako ako ponúkne zabezpečené prihlásenie pomocou rozpoznania tváre a poteší aj do detailov premyslenou výbavou, akou je programovateľná klávesa na boku či možnosť ovládania v rukaviciach. Android 10 v kombinácii s osemjadrovým procesorom a 4 Gb ram je garanciou rýchlych reakcií a spoľahlivej prevádzky na roky dopredu.

Kľúčové vlastnosti:

Mimoriadna odolnosť voči vode, prachu i extrémnym teplotám atď.
Dlhá výdrž prostredníctvom 5 000 mAh batérie
Krásny displej s 5,5 palcami, HD+ rozlíšením, ips technológiou a ovládaním i v rukaviciach
Duálny fotoaparát na zadnej strane s možnosťou fotiť aj pod vodou
Zabezpečené prihlásenie prostredníctvom rozpoznania tváre
Dual SIM – možnosť využívať osobnú aj firemnú SIM súčasne

CENA

130 €


lust68

Súkromný inzerent
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID pxaWoe6vLqgG