PonukaTopovať

PRENÁJOM - EXKLUZÍVNE

420 €


Humenné
Pridané: 15. 10. 2020

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Len pre seriózneho klienta, ponúkame na dlhodobý prenájom veľký, kompletne zrekonštruovaný a zariadený dvoj - izbový byt v Humennom.

Ponúkaný byt je situovaný na najlepšej adrese v meste, priamo v pešej zóne s pekným výhľadom a kompletnými službami, ktorý mu daná lokalita ponúka.

Izby sú nepriechodné, orientované na východ ( spálňa, kuchyňa ) a západ ( obývačka ) , čo zaručuje slnečnosť a tepelnú pohodu počas celého dňa. Murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom je oddelená od WC. Kuchyňa je nadštandardne veľká.
Zariadenie a vybavenie bytu je kompletné, umožňujúce nasťahovanie a bývanie bez akýchkoľvek investícií ( manželská posteľ, skriňa, komoda, gaučová súprava, obývačkový nábytok, televízor, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlna rúra, rýchlovarná kanvica stôl, stoličky, vstavaná skriňa v chodbe, záclony, svietidlá )

Byt je určený pre jednu, až dve osoby - nefajčiarov, bez domácich zvieratiek so zmyslom pre čistotu a poriadok.

Cena 420 eur je pre jednu osobu, vrátanie energií, televízie a internetu. Pri podpise zmluvy je nutné zaplatiť mesačné nájomné, depozit a províziu realitnej kancelárie, ktorá je vo výške mesačného nájmu, čiže spolu 1360 eur.

Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

CENA

420 €


Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

Kontakt
  • 0907 925 636

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EUA7210