PrenájomTopovať

Prenájom KANCELÁRIÍ/ORDINÁCIE v centre Považskej Bystrice s parkingom na super a - EYB0104

800 €


Považská Bystrica
Pridané: 20. 11. 2023

Hľadáte pre svoj nový biznis lukratívne kancelárske priestory s parkingom v uzatvorenom dvore, prípadne ordináciu s dostatkom súkromia na super adrese v centre Považskej Bystrice?

Už nemusíte, máme pre Vás pripravený jedinečný priestor v krásne zrekonštruovanej budove - MODERNA s dôrazom na kvalitné prevedenie o veľkosti 104 m2.
Tu budete rady chodiť Vy aj Vaše kolegyne, kolegovia, klienti, pretože tieto priestory majú BONUS naviac.
KRÁSNE PRESVETLENÉ PRIESTORY vďaka VEĽKOPLOŠNÝM OKNÁM vysunutým do priestoru, aby ste mali pri svojej každodennej práci kontakt s okolím a bude Vám úplne jedno, či svieti slnko, prší alebo padá sneh. Vy si budete užívať kávičku dnu a pritom spojený s vonkajším svetom. Toto využil už veľmi dávno aj slávny a uznávaný architekt MACKINTOSH v Glasgowe, lebo vedel, že to priaznivo vplýva na psychiku a ľudia nepociťujú, že sú uzavretí v priestore a niečo im uniká z vonkajšieho sveta a života.

Je už len na VÁS ako tento unikátny priestor v CENTRE MESTA využijete.

Poskytuje priestrannú vstupnú miestnosť s práve spomínaným bonusom, veľkolepý priestor ako hneď pri vstupe viete zaujať klienta a získať si jeho dôveru. Bude sa tu cítiť s Vami príjemne, priestor viete krásne doplniť rastlinami, ozvučiť príjemnou hudbou.
K dispozícii sú ďalšie tri priestranné samostatné kancelárie, plne zariadené. Samostatná kuchynka s oknom je samozrejmosťou. Oddelené toalety s bidetom, umývadlom, zrkadlom. Zvlášť toalety pre klientov.
Veľa úložného priestoru v rooldoor skrini so zrkadlami, komplet kancelársky nábytok, ktorý môžete presúvať podľa Vašej potreby a zariadiť si tak kancelárie/ordináciu na mieru bez ďalších dodatočných nákladov.

KOMPLETNÁ KVALITNÁ REKONŠTRUKCIA
UNIKÁTNE PRESVETLENÉ PRIESTORY
KLIMATIZÁCIA
VYHĽADÁVANÁ LOKALITA
SÚKROMIE
PARKING v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie.

Cena: 800,-EUR/mesiac

Neváhajte ma kontaktovať ohľadom bližších informácií a OBHLIADKY na tel. č. 0915 417 374.

CENA

800 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB0104