PrenájomTopovať

Prevádzakový priestor na bar, kaviareň, či bistro na prenájom - EYB8653

12 €


Bardejov
Pridané: 06. 02. 2024

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám ponúka na prenájom prevádzku v blízkosti centra v Bardejove. Veľmi dobré možnosti parkovania, ktoré je možné vidieť na fotografiách. Prevádzka sa nachádza v budove, ktorá je hneď pri hlavnej ceste. Miesto prevádzky vyhovuje rýchlej dostupnosti do mesta pešo, či autom. Prevádzka dlhodobo slúžila ako kaviareň, cukráreň a taktiež aj ako menšia reštaurácia, či bistro. Prevádzka vyhovuje hygienickým požiadavkám na menšie stravovacie zariadenie alebo aj cukráreň s kaviarňou. Ku prevádzke patrí aj zimná terasa, ktorá je a bola veľmi využívaná taktiež v letných mesiacoch.

Priestory dýchajú atmosférou vlastného súkromia v historickej časti mesta, keďže jej umiestnenie je pod mestskými hradbami. Ku prevádzke patria aj ďalšie miestnosti, ktoré boli a môžu byť využívané ako sklad, kuchyňa, odkladacie priestory, priestory na suroviny a pod. Možné vidieť pri osobnej prehliadke prevádzky.

Cena 12 €/m2/mesiac bez DPH vrátane energii. Ulica: Dlhý Rad. Plocha: úžitková 153 m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Lokalita: veľmi frekventovaná časť mesta Bardejov.

CENA

12 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EYB8653