všetky kategórie  

Práve sa nachádzate:: Domovská stránka » Pridaj inzerát

Podajte inzerát zadarmo - zaberie vám to menej ako minútu

Pripojte sa k desaťtisícom ľudí, ktorí aktuálne patria do rodiny stránky Inzercia.sk. Nemajte však obavu, máme priestor aj pre váš inzerát. Čítať viac...

Text inzerátu
TIP Zlepšite viditeľnosť svojho inzerátu v kategórii a predbehnite ostatných. V nasledujúcom kroku si budete môcť svoj inzerát TOPovať. Ako to funguje?
TIP Po pridaní inzerátu môžete umiestniť svoj inzerát na titulnú stránku Inzercia.sk. Uvidí ho viac ako 3.000 návštevníkov denne. Ako to funguje?
TIP Pridajte svoju www stránku k inzerátu (v nasledujúcom kroku) a zvýšte si tak návštevnosť. Denne nás navštívi 18.000 užívateľov. Ako to funguje?
Lokalita inzerenta
TIP Odlíšte sa od ostatných. Zvýraznite svoj inzerát farebným pozadím. Vaše písmo môže byť aj tučné. Alebo si inzerát orámujte. Viac v ďalšom kroku.
Fotografie Odporúčaná minimálna veľkosť obrázkov je 1000x1000 pixelov.

Kontakt

Na Inzercia.sk si môžete podať inzerát zdarma a využiť tak rýchly predaj. Náš bazár navštívi mesačne viac ako 500.000 používateľov. Regionálna inzercia predstavuje zoradenie inzerátov podľa miest a môžete si tiež filtrovať inzeráty podľa značiek. Pozrite si našich partnerov, vybrané organizácie sponzorujeme.