PonukaTopovať

REZERVOVANÉ! Na predaj chata Košice , pozemok v intraviláne 911m2 - EZA9905

1 €


Košice
Pridané: 15. 05. 2024

Mgr.Patrik Janok, RSc. z Diamond Reality exkluzívne ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v lokalite Červený breh v Košiciach.

Táto nehnuteľnosť spája rekreačné bývanie a investíciu do pozemku na zaujímavom mieste .

Chata sa nachádza v intraviláne /zastavanom území / mesta Košice v lokalite Sever na Červenom brehu. Prístup je z ulice Žľaby. Táto lokalita je v poslednom období označovaná ako košické "Beverly Hills". V okolí prebieha výstavba malopodlažných domov - inak povedané ... Toho najdrahšieho čo sa vôbec dá v Košiciach kúpiť. Nehnuteľnosti tu vlastnia významné osobnosti, či už na bývanie, alebo ako investíciu.

Chata sa nachádza na svahovitom pozemku s rozlohou 911m2. Zastavaná plocha je 23m2. Orientácia je východ-juh-západ.

K pozemku sa dostanete ulicou s názvom Žľaby a zvyšok cesty k chate je cca 180m po spevnenej ceste. Chata aj pozemok sú vysporiadané v osobnom vlastníctve. Na príjazdovej ceste je vlastník oprávnený právom prechodu aj prejazdu.

Chata postavená z tehál z 80-tych rokov má predsieň, samostatnú izbu, kuchyňu, kúpeľňu s toaletou. Poskytuje na malom priestore všetko čo potrebujete. Môžete si tu uvariť, osprchovať sa, spať v pohodlí porovnateľnom s bytom. Je možné ju prenajímať.

Kúrenie je riešené pieckou na tuhé palivo a elektrickými ohrievačmi.

Z chaty a pozemku je parádny výhľad na Košice.

Inžinierske siete:

- elektrina 230/400 V

- voda z vlastného vrtu

- septik

- internet

Priamo na pozemku sú vytvorené parkovacie miesta pre dve autá.

Chata sa dá prestavať na väčšiu, alebo na jej mieste postaviť nové rekreačné bývanie so zastavanosťou 91m2. Ak postavíte dve podlažia tak 182m2 je už slušný priestor na rekreáciu či príležitostné bývanie.

CENA : 159 990 eur

Financovanie je možné aj úverom pri založení inej nehnuteľnosti. O možnostiach úveru sa môžete nezávazne - zadarmo poradiť s našími finančnými poradcami.

Verím, že vás táto výnimočná ponuka zaujala. Obhliadkou a procesom predaja vás bude sprevádzať vždy dobre naladený realitný maklér a konzultant Mgr.Patrik Janok,RSc.

Volať môžete kedykoľvek m.0905513697

Ak uvažujete nad predajom svojej nehnuteľnosti, pokojne ma kontaktujte.

patrikjanok.sk

CENA

1 €
Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA9905