PonukaTopovať

RODINNÁ VILA s TERASOU, BAZÉNOM, TENIS. KURTAMI, ZÁHRADOU (N114-12-OTKA3E) - EXB5551

Zadarmo


Nimnica
Pridané: 21. 05. 2023

Ponúkame VÁM na predaj RODINNÚ VILU s veľkou TERASOU (54 m2), BAZÉNOM, TENISOVÝMI KURTAMI, ZÁHRADOU v Nimnici v krásnom TICHOM PROSTREDÍ plnom ZELENE.

RODINNÁ VILA:
Vstupná hala nás víta do priestrannej otvorenej dennej zóny, kde sa vpravo nachádza veľká kuchyňa plne vybavená elektrospotrebičmi, komodou, posedením pri stene. Nadväzuje plynule na jedálenskú časť s veľkým jedálenským stolom a posedením.
Obývacia časť s teplovzdušným krbom s prieduchmi na vykurovanie horných izieb, komfortnou sedačkou, TV láka na chvíle pohody a odpočinku po športových hrách na Vašich kurtoch, prechádzkach po neďalekých lesoch alebo vodných športoch na vodnej nádrži v Nimnici.
Z obývacej časti je priamy výstup na zastrešenú 54 m2 terasu s jedálenským záhradným posedením, kreslami, vonkajším grilom a výhľadom do panenskej prírody, kde počujete len spev vtákov a všade je absolútny kľud a pohoda
Zo vstupnej haly je prístup do kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom, radiátorom a toaletou. Pri vstupe je technická miestnosť na odkladanie vecí, prípadne môže slúžiť aj ako špajza.
Po schodisku sa dostávame do obytného podkrovia s 3 priestrannými izbami, veľkou kúpeľňou s vaňou, umývadlom, zrkadlom, pračkou, elektrickým bojlerom, radiátorom. Samostatná toaleta.
V dennej časti, v kúpeľniach, toaletách je položená ľahko údržbová dlažba, v podkroví praktická plávajúca podlaha.
Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená nábytkom a elektrospotrebičmi, prípadne podľa dohody s majiteľom.

BONUSY:
Tenisové kurty/ihrisko Altánok Veľká terasa Vonkajší gril Hospodárska budova/Garáž Ovocná záhrada
Parkovanie na spevnenej ploche so zámkovou dlažbou pre 6 automobilov.
Nízke mesačné náklady.
IDEÁLNE MIESTO na RELAX pre CELÚ RODINU.

LOKALITA:
Všetci tu nájdete to, čo Vám chýba v meste, uponáhľanom živote. Tu môžete spomaliť, vychutnávať si chvíle pohody s najbližšími pri dobrom jedle, knihe, prechádzkach v prírode, hubárčení, aktívnom športovaní na čistom horskom vzduchu....
Tých možností je naozaj veľa. Výhodou je, že táto nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom kúte Slovenska, známe kúpele v Nimnici, pre milovníkov rybárčenia a vodných športov - Nimnická nádrž a Váh, blízko do Púchova aj na Moravu alebo do Orlového - do kaštieľa a parku.
V zime lyžovačka na slovenskej aj moravskej strane, bežkárske trate. Obľúbené miesto na bicyklovanie, z týchto končín pochádzajú naši najznámejší cyklisti.
Rýchle napojenie na diaľnicu.

Cena: info v RK

Neváhajte ma kontaktovať ohľadom BLIŽŠÍCH INFORMÁCIÍ a OBHLIADKY na tel. č. 421 915 417 374.
Toto miesto má unikátnu atmosféru. Každé ročné obdobie je tu pekné. Aj VY môžete byť novými vlastníkmi tejto rozľahlej nehnuteľnosti.

CENA

Zadarmo


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EXB5551