PonukaTopovať

RODINNÝ DOM 1083m2 V KOKAVE NAD RIMAVICOU - NA PREDAJ - EZB4453

60 000 €


Kokava nad Rimavicou
Pridané: 08. 06. 2024

ID:N002-12-ANOE
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Kokava nad Rimavicou, s pozemkom o výmere 1083m2, z toho úžitková plocha domu predstavuje cca 230 m2. Dom je poschodový, 5-izbový, priestranný, svetlý a pôsobí veľmi príjemným optimistickým dojmom. Je čiastočne podpivničený a využiteľný aj ako dvojgeneračný.
Vyvýšené prízemie domu pozostáva zo zádveria, dreveného schodiska, ktoré vedie do pivničných priestorov a na poschodie. Celé schodisko je presvetlené na medziposchodiach sklobetónom.
Na 1. podlaží sa nachádza kuchyňa, obývacia izba s predprípravou na krbové kachle, spálňa a zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou.
Na 2. podlaží sa nachádza priestranná hala, spálňa, menšia izba s východom na povalu, kúpeľňa so sprchovým boxom a umývadlom, a samostatné WC.
Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, na poschodiach bola obnovená elektroinštalácia, vodoinštalácia vrátane odtokov a zrekonštruované kúpeľne.
Z inžinierskych sietí sú k dispozícii elektrika 230/380V (v minulosti bol využívaný aj nočný prúd, je tu možnosť opätovného zapojenia) a obecný vodovod zásobený z klenovskej priehrady, ktorá zásobuje značnú časť regiónu. V dome plyn zavedený nie je, ale v prípade záujmu je možnosť napojiť sa na obecnú plynofikáciu. Kanalizácia je riešená betónovou žumpou situovanou na nádvorí. Vykurovanie je umožnené elektrickými konvektomatmi, a v obývacej miestnosti na 1.podlaží je predpríprava na krbové kachle. Ohrev vody je zabezpečený elektrickými prietokovými ohrievačmi vody.
Podlahy sú pokryté drevenými parketami, keramickou dlažbou a drevenou podlahou. Na pozemku sa nachádzajú aj malé hospodárske stavby a chlievy.
Dom je situovaný v krásnej tichej a pokojnej, prírodou obklopenej časti dedinky Kokava nad Rimavicou, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nájdete tu potraviny, materskú školu, základnú školu, čerpaciu stanicu, zábavné centrum pre deti, telocvičňu, futbalové ihrisko, poštu, cukráreň, reštaurácie, kaviarne, banky, poisťovňu, knižnicu, kino, poštu, lekárov, zubnú ambulanciu, vlakovú aj autobusovú zastávku. Táto lokalita Vám ponúka niekoľko možností na trávenie voľného času v krásnom tichom prostredí s čistým vzduchom a vynikajúcimi možnosťami na hubárčenie či turistiku. Obec je tiež známa zimnými športovými atrakciami, medzi ktoré patrí aj lyžiarske stredisko Skicentrum Kokava – Línia, kde sa nachádzajú svahy pre nenáročných ale aj stredne náročných lyžiarov. V lete sa môžete osviežiť v rekreačnom stredisku Kokava Háj. Obec Kokava nad Rimavicou je tiež známa každoročným Country festivalom s medzinárodnou účasťou a folklórnym festivalom ľudovej kultúry Koliesko. Cesta do okresného mesta Rimavská Sobota trvá cca 25min. autom.
Cena 60 000€.
Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy tejto nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

60 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu

IČO:

51884275


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZB4453