PonukaTopovať

Rodinný dom Liptovský Trnovec ID:11-02-ANBA - EXB4683

300 000 €


Liptovský Trnovec - Beňušovce
Pridané: 11. 05. 2023

Rodinný dom Liptovský Trnovec ID: 11-02-ANBA
Obec Liptovský Trnovec patrí k najvyhľadávanejším miestam pre bývanie či rekreačnú turistiku na Liptove. V tejto lukratívnej obci Vám exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s krásnym veľkým pozemkom. Celková výmera pozemku je 1768 m2. Súčasťou predaja je na pozemku postavený letný domček s garážou napojený na elektrinu a hospodárska budova. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, ale je veľmi zachovalý, vhodný na čiastočnú alebo celkovú rekonštrukciu.
Rodinný dom je podpivničený, má dve nadzemné podlažia. Na prízemí sa nachádza technická miestnosť, kúpeľňa s toaletou, izba. Na prvom podlaží sa nachádzajú 3 izby, kuchynka, špajza, kúpeľňa s toaletou. Na druhom podlaží sa nachádza 1 izba, pôjd.
IS : elektrina, voda, kanalizácia, plyn, studňa. Dom je napojený na ústredne plynové kúrenie s teplou úžitkovou vodou.
Nehnuteľnosť je výnimočná nielen svojou polohou, ale najmä pozemkom za domom s potenciálom na stavbu ďalšieho rodinného domu s prístupovou cestou.Cena je schválená majiteľom, zahŕňa kompletné právne služby spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, finančné poradenstvo.
Pre obhliadku alebo viac informácii kontaktujte prosím makléra : Andrea Barboríková, 0904 688 071, barborikova@realitybemi.sk

CENA

300 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EXB4683