PonukaTopovať

Rodinný dom s peknou záhradou vo Fiľakove na predaj - EZA8494

205 000 €


Fiľakovo
Pridané: 08. 05. 2024

ID:152-12-VETOE
Videoobhliadka na: //youtu.be/_mZiMwxKJ0k , 3D obhliadka na : //my.matterport.com/show/?m=UFeUc97CoXa
Máme pre Vás ponuku komfortného dvojgeneračného rodinného domu s tromi garážami, pivnicou a krásnou záhradou na predaj. Nehnuteľnosť sa nachádza v peknom prostredí v okrajovej, tichej časti Fiľakova. Pozostáva z troch parciel, ktorých celková rozloha činí 2344 m2. Zastavaná plocha a nádvorie : 1009 m2 a záhrada 1335 m2. Rodinný dom, stojaci na tomto pozemku bol postavený z pálených tehál a bol skolaudovaný v r. 1979. Má 3 nadzemné podlažia. Tento skvelý dom, s veľkým dvorom, môže byť vhodným bývaním aj pre dve rodiny s deťmi, kde každý má pre seba kúsok súkromia a nájde sa aj izba pre hostí.
Dispozícia domu:
Prízemné podlažie: pekná denná miestnosť s krbom, kuchyňa, práčovňa, kotolňa.a garáž.
Prvé podlažie: odellená chodba od schodiska, priestranná obývačka, spálňa, menšia izba, kuchyňa s jedálňou, špajza, kúpeľňa a toaleta.
Druhé podlažie: vstupná chodba, dve priestranné spálne, dve menšie izby, kúpeľňa, toaleta a kumbál. Na tomto podlaží s výstupom zo spální sa nachádza balkón. Na tejto južnej strane domu
je aj pekný výhľad na okolie. Kuchyňa je riešiteľná aj na tomto podlaží.
Čiastočná rekonštrucia domu prebehla v roku 2019, kedy boli vymenené všetky podlahy na 2. podlaží a väčšina z nich aj na 1 podlaží za laminátové.
V dome je ústredne kúrenie na plyn a dá sa využiť aj kotol na pevné palivo, alebo krb na prízemí. Kúrenie je regulovateľné v každej miestnosti. Dom je napojený na verejný vodovod a na vlastnú žumpu. K dispozícii sú až 3 garáže, jedna na prízemí domu a dve mimo domu na dvore. V jednej je montážna jama a pod druhou je pivnica.
Pri dome sa rozprestiera krásna záhrada o rozlohe 1335 m2 s množstvom okrasných stromov a kríkov a miestom na posedenie a grilovanie. Na východnej strane je k domu pristavaný aj pekný drevený prístrešok, kde si môžte prestrieť k obedu, alebo večeri za každého počasia. Celý pozemok je oplotený a na svahovitých častiach podoprety betónovou stenou. Brána od prístupovej cesty funguje na diaľkové ovládanie .
Nehnuteľnosť pôsobí veľmi usporiadaným dojmom, kde všetko má svoje miesto a každý má svoje súkromie, ak ho občas potrebuje. Priestranný dvor a záhrada majú príjemnú atmosféru v každom ročnom období.

Nehnuteľnosť je v ososbnom vlastníctve, je bez tiarch a kúpa je možná aj prostredníctvom hy potekárneho úveru.

Cena: 205 000 €

Naše ceny sú vrátane provízii za kompletný servis a sú schválené majiteľom.
Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti.
Čakáme Vás na obhliadke .

CENA

205 000 €


BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA8494