PonukaTopovať

RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU VYŚNÉ VALICE - EXKLUZIVNE NA PREDAJ - EZA1176

59 990 €


Vyšné Valice
Pridané: 28. 03. 2024

ID:N001-12-ANOE
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej a agroturistikou známej obci Vyšné Valice, s pozemkom o výmere 1439m2. Dom je čiastočne podpivničený, je 3-izbový, priestranný, svetlý a pôsobí veľmi príjemným optimistickým dojmom. Pred vchodom do domu je vybudovaná terasa s výhľadom na nádvorie.
Dispozične pozostáva z chodby, priestrannej kuchyne, špajze s východom na povalu, priestrannej obývacej izby, spálne, detskej izby a kúpeľne s vaňou a toaletou.
Z domu sa ponúka krásny výhľad na nádvorie s rozkvitnutou magnóliou, čerešňou, a na okolitú prírodu. Dom je v pomerne zachovalom technickom stave. Dom je čiastočne podpivničený, pivnica má hlinenú podlahu-ideálnu pre uskladnenie vína či zeleniny. K dispozícii je aj vnútorná podzemná pivnička situovaná na chodbe domu.
Na dome bola donedávna menená strešná krytina zn. Bramac a vchodové plastové dvere.
Z inžinierskych sietí sú k dispozícii elektrika 230/380V, plyn a voda je čerpaný zo studne. Kanalizácia je riešená žumpou situovanou v zadnej časti dvora. Do domu je zavedený aj internet a obecná káblová televízia. Vykurovanie je v prednej časti domu riešené plynovými gamatkami aj črepovými kachľami, a vo zvyšnej časti domu črepovými kachľami.
Podlahy v dome sú kombinované - parkety, drevená podlaha, PVC (linoleum), betón.
Na nádvorí sa nachádza aj menší rodinný domček, ktorý tvorí letná kuchyňa s 1 izbou, ďalej sa tu nachádza garáž, 3 chlievy, kurín a stodola.
Pozemok je rovinatý, slnečný, zdobia ho okrasné kry, ovocné stromy, vinič a ihličnany.
Dom je situovaný vo veľmi pokojnej, prírodou obklopenej a vinárskej obci Vyšné Valice, ktorá je okrem iného známa Agroturistickým penziónom a novo vybudovanou soľnou izbou s 2 saunami. V blízkosti obce sa nachádza niekoľko turistickým atrakcií ako napr. Prírodné jódové kúpele Číž vzdialené 25 min.autom alebo obec Drienčany známe ako rodisko rozprávkového spisovateľa P.Dobšinského, či známe termálne kúpalisko a rekreačná oblasť Kurinec-Zelená voda v okresnom meste Rimavská Sobota,vzdialenom 30 min. autom.
Táto obec ponúka všetky atribúty pokojného, ničím nerušeného bývania s dôrazom na prírodu, s množstvom záujmových bodov a príležitostí trávenia voľného času hubárčením, rekreačnými prechádzkami či turistikou vo voľnej prírode alebo cykloturistikou.
Cena 59 990€.
Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy tejto nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

CENA

59 990 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA1176