PonukaTopovať

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Veľké Blahovo na predaj - EXA7420

145 000 €


Veľké Blahovo
Pridané: 04. 03. 2023

Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj starší tehlový dom v pôvodnom stave v obci Veľké Blahovo. Obec Veľké Blahovo je vzdialená 3 km od Dunajskej Stredy a 45 km od Bratislavy s možnosťou napojenia sa na diaľnicu R7. V obci je k dispozícii škola, škôlka, potraviny, pekáreň, pošta a taktiež železničná stanica. Dom sa nachádza v kľudnej slepej ulici, na pozemku s rozlohou 477m2. Bol postavený v roku 1974, je podpivničený a má všetky inžinierske siete. Ulica, na ktorej je dom situovaný, disponuje novo vybudovanou kanalizáciou, na ktorú je možné nehnuteľnosť napojiť. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova a plechová garáž s rozmermi 5x6m.
Dom disponuje úžitkovou plochou 137 m2, ktorá je rozdelená do 3 priestranných nepriechodných izieb, veľkej kuchyne so vstupom do špajze a dlhej chodby, kúpelne s vaňou, samostatnej toalety a technickáej miestnosti so samostatným vstupom na povalu a do pivnice. V pivnici je umiestnený plynový kotol a čerpadlo na vodu, povala disponuje veľkým úložným priestorom, ktorý je možné prerobiť na obytné podlažie.
Dom sa vykuruje plynovým kotlom, vo všetkých miestnostiach sú radiátory, je však možné kúriť aj tuhým palivom a to prostredníctvom krbových kachlí uložených na chodbe. Na ohrev vody slúži bojler. Dom taktiež disponuje zadným východom so schodiskom a kamerovým systémom.
Cena domu je 145 000 €, pri vážnom záujme je možné sa na cene ešte dohodnúť. V cene nehnuteľnosti nie je zahrnutá provízia pre RK.
Provízia zahŕňa kompletnú zmluvnú dokumentáciu, vybavenie úradov, katastra, notárov, možnosti financovania a všetko potrebné k podpísaniu zmluvy a prevzatiu nehnuteľnosti.
V prípade záujmu ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať a dohodnúť si obhliadku. Teším sa na Vás.

CENA

145 000 €


Finanzpartner reality s.r.o.

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

ID EXA7420