PonukaTopovať

Rodinný dom v Radzovciach - NA PREDAJ - EZA2206

45 000 €


Radzovce
Pridané: 03. 04. 2024

ID:N025-12-JOZIE
Exkluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom na pozemku o rozlohe 1350m2, nachádzajúci sa v obci Radzovce. Konštrukcia nehnuteľnosti je zmiešaná, tvorí ju kvadra pálená tehla a má sedlovú strechu, ktorá je pokrytá škridlami. Dom je čiastočne podpivničený.
Dispozícia domu zahŕňa 3 izby, špajzu a chodbu. Prístavba má k dispozícii dve miestnosti. Dom sa nachádza v pôvodnom stave a potrebuje rekonštrukciu, ktorá ponúka nespočetné možnosti pre osobitú tvorbu a úpravu. Terén pozemku je upravený, rovinatý a slnečný. Dom má vlastnú studňu a elektrickú prípojku. Plyn a kanalizácia k dispozícii nie je. Dom je bez tiarch.
Cena nehnuteľnosti je 45 000 € s možnosťou dohody.
Prostredníctvom našich finančných špecialistov Vám pomôžeme s financovaním kúpy tejto nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ BEZPEČNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.
Ponúknite Vašu nehnuteľnosť na predaj ak uvažujete o jej predaji. Ozvite sa mi a určite sa dohodneme. Vždy mám, resp. viem rýchlo nájsť záujemcov, ktorí čakajú možno práve na Vašu nehnuteľnosť. Tiež uvítam typy na predaj a kúpu akýchkoľvek nehnuteľností. Za typ sa dobre a seriózne odmením.

CENA

45 000 €


Nové bývanie

Firemná inzercia
Všetky inzeráty predajcu


Kontakt

Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.


ID EZA2206